×

Pudzianowski właśnie został ojcem! Zdradził płeć i imię dziecka [FOTO]

Pudzianowski został ojcem, czym nie omieszkał pochwalić się na Instagramie. Czy sławny brat pójdzie w jego ślady?

Bracia podbijają MMA

Krystian Pudzianowski, młodszy brat Mariusza, też próbuje swoich sił w MMA. Jednak, w przeciwieństwie do brata, jest dopiero na początku drogi. To tej pory stoczył zaledwie dwie walki, ze zmiennym szczęściem. W swoim debiutanckim starciu z Radosławem Słodkiewiczem podczas gali Free Fight Federation w czerwcu 2019 roku odniósł zwycięstwo.
Niestety, rok później, na Fight Exclusive Night 28 przegrał z Piotrem Szeligą.

Sukcesy starszego brata są na tym polu nieporównywalne. Mariusz Pudzianowski stoczył do tej pory 21 walk. Wygrał wprawdzie tylko 13, no ale zawsze. Ostatnie starcie odbył w listopadzie 2019 roku z Bośniakiem Erco Junem. Po dwóch przegranych z rzędu, Pudzian zasypał przeciwnika gradem ciosów w drugiej rundzie, do tego stopnia, że sędzia przerwał starcie. Dla mocno zdziwionego obrotem sytuacji Bośniaka była to pierwsza przegrana w karierze, a dla Pudzianowskiego 13. wygrana.

Pudzianowski został ojcem
Instagram

Pudzianowski został ojcem

Jest jednak dziedzina, w której młodszemu bratu układa się lepiej. Chodź o życie rodzinne. Mariusz, mimo 43 lat na karku, ciągle się nie ożenił, ani nawet nie wydaje się bliższy tej decyzji niż dawniej.

Tymczasem Krystian Pudzianowski właśnie został ojcem. Narodzinami córki pochwalił się na Instagramie:

Cześć, jestem Julcia Pudzianowska i przyszłam na świat 15.08.2020 o godz 00:15. Trochę wymęczyłam mamę, ale nikt nie powiedział, że będzie lekko. Ważę 3850 g i mam 57 cm. To na początek. Wszyscy jesteśmy szczęśliwi.

 

Źródła: sport.radiozet.pl, www.instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij