×

Jak Hardkorowy Koksu wyglądał w wieku 16 lat? Od tego czasu sporo się zmieniło!

Robert Burneika dla wielu to po prosty „hardkorowy Koksu”, który tak naprawdę nazywa się Robertas Burneika i pochodzi z Litwy. Jest zawodnikiem MMA i kulturystą, który w naszym kraju stał się osobą rozpoznawalną. Od samego początku wzbudzał spore zainteresowanie, wprost proporcjonalne do swojej wagi. Nie można się temu dziwić, bo ma w sobie coś, co ludzi do niego przyciąga. Jednak pamiętajmy, że 41-latek nie od razu się taki urodził. Robertas Burneika kiedyś wyglądał zupełnie inaczej!

Hasła, które weszły w obieg

Robert jest znany z tego, że wprowadził kilka tekstów, które się powszechnie przyjęły i młodzież chętnie je powtarza: „Nie ma lipy” i „stejki”, to te najpopularniejsze, które momentalnie można połączyć ze sportowcem.

Hardkorowy tata!

Mimo że dość dużo go w mediach, niewiele mówi o swoim życiu osobistym. 41-latek był przez 10 lat w związku małżeńskim z Katarzyną, ale ich drogi się rozeszły. Na jego drodze pojawiła się za to piękna brunetka, o której nie wiemy zbyt wiele poza tym, co sam zainteresowany powie. Kaja pochodzi z Ostrołęki, jest młodsza od Roberta o 20 lat i także kocha sport. Para poznała się w czasie ćwiczeń na siłowni i od tamtej chwili ich kontakt stawał się coraz częstszy, aż doszło do momentu, w którym stali się parą. Na początku lipca Robert mówił o tym, jak czuje się jego wybranka serca, która spodziewa się dziecka.

Bardzo fajnie, że Kaja super reaguje na ciążę. Nie ma mdlenia, świetnie wygląda, co jakiś czas poćwiczy, ale nie za dużo. Przytyła 4 kilogramy

Według tego, co mówili na początku września w „Dzień Dobry TVN”, ich pociecha pojawi się na świecie pod koniec października. Przyszli rodzice oczekują córeczki, a my już życzymy im dużo siły, cierpliwości i przespanych nocy!

Burneiką z partnerką
Instagram

Niepodobny do siebie? Robertas Burneika kiedyś wyglądał nieco inaczej

Kulturysta nie kryje się z tym, że sport był dla niego ważny od najmłodszych lat i poświęcał się mu bez reszty. Widać to nawet na zdjęciu sprzed 26 lat, gdy 16-letni „Hardkorowy Koksu” pozuje do zdjęcia w wodzie.

To taki dzik byłem z takimi gaciami, jak 16 lat miałem :)

Robertas Burneika kiedyś
Facebook

Poznalibyście, że to Robert Burneika? Czy Waszym zdaniem się zmienił?

Robertas Burneika
Instagram

Nie ma lipy kochani!

Może Cię zainteresować

zamknij