×

Jak dziś wygląda Ewelina Flinta? 17 lat temu wystąpiła w pierwszej edycji „Idola”

Jak dziś wygląda Ewelina Flinta? Ponad siedemnaście lat temu swoją premierę miał kultowy już program „Idol”. Z zapartym tchem publiczność śledziła muzyczne losy ludzi, którzy pragnęli zostać gwiazdami. Wśród nich do ścisłego finału doszła Ewelina Flinta. Rudowłosa piękność z głosem jak dzwon. Nie wygrała, ale zdobyła serce ludzi. Co się z nią dziś dzieje?

Ten program pamięta chyba każdy. Nowy format, który od razu wzbudził zainteresowanie. Castingi, ostre jak brzytwa jury i wystraszeni uczestnicy. Jednak nie wszyscy!

Gdy pojawiła się ONA, jury od razu zamarło. Głos, który powodował gęsią skórkę i wygląd, który zniewalał. Wszyscy myśleli, że właśnie ta uczestniczka wygra program. Tak się nie stało, ale jeszcze długo publiczność o niej nie zapomniała.

 Ewelina Flinta
Polsat Idol

Pamiętamy dobrze jej hit: „Żałuję”, który do tej pory jeszcze rozbrzmiewa w rozgłośniach radiowych. Co jednak dziś dzieje się z autorką hitu? Jak dziś wygląda Ewelina Flinta?

 Ewelina Flinta
Polsat Idol

17 lat niewiele zmieniły w wyglądzie piosenkarki. Jej włosy są nadal ogniste, jedynie nieco je przycięła

Błysk w oku artystki jest nadal ten sam i można odnieść wrażenie, że czas jest dla niej wyjątkowo łaskawy. Choć słuch kilka lat temu po niej zaginął, nie mówiło się także o jej życiu prywatnym, każdy dziś dokładnie wie kim jest ta osoba.

Jak dziś wygląda Ewelina Flinta
Facebook

Z jej profilu na Facebooku możemy dowiedzieć się, że nadal zajmuje się śpiewaniem i pasja stała się jej pracą

Jednak poza tym nie ma tam żadnej informacji o mężu, dzieciach i innych prywatnych sprawach, które dziś tak często pojawiają się w social mediach. Czyżby Ewelina była gwiazdą starego formatu, która ceni sobie życie prywatne? Jeśli tak, bardzo nas to cieszy, ale ubolewamy, że tak mało o piosenkarce słychać, jeśli chodzi o przestrzeń muzyczną. Chcielibyście jej więcej?

Jak dziś wygląda Ewelina Flinta
Facebook

Pamiętacie Ewelinę z Idola? Kto jej kibicował?

Może Cię zainteresować

zamknij