×

Agnieszka Kotońska podobna do Natalii Siwiec? Tak piszą jej fanki

Agnieszka Kotońska podobna do Natalii Siwiec? Tak zasugerowała jedna z internautek, a później na jaw wyszło jeszcze więcej… Wszystko podczas Q&A, które Aga zorganizowała na swoim instagramowym profilu. Czy Wy również dostrzegacie to podobieństwo? Było też o filtrach, których gwiazda „Gogglebox. Przed telewizorem” rzekomo nie używa.

Czy Agnieszka Kotońska używa filtrów?

Kilka dni temu Agnieszka Kotońska zorganizowała na swoim profilu na Instagramie krótkie Q&A dla swoich fanów. Przez chwilę mogli jej zadawać dowolne pytania, na które ona odpowiadała. W pewnym momencie atmosfera stała się jednak odrobinę nerwowa. Jedna z jej obserwatorek zarzuciła jej, że kłamie w sprawie filtrów.

Dlaczego Pani zaprzeczała, że używa filtrów? Są zdjęcia, na których ewidentnie to widać

Po odpowiedzi Agi widać, że mocno się zdenerwowała. Czyżby miała coś na sumieniu, a może po prostu zdenerwowały ją bezpodstawne oskarżenia?

Tak na szybko wysyłam kilka zdjęć, które mam na swoim IG i ONE SĄ BEZ FILTRA

– odpisała wzburzona Aga.

Agnieszka Kotońska podobna do Natalii Siwiec?

Kolejna fanka zasugerowała, że Agnieszka stara się upodobnić do Natalii Siwiec. Celebrytka nie omieszkała jej odpisać i mimo chodem zaznaczyć, że nie jest jedyną osobą, która sugeruje jej podobieństwo do modelki.

Ciekawe pytanie. Nigdy w życiu nikim się nie inspirowałam i nigdy nie chcę wyglądać, jak ktoś inny. Zawsze trzymam się swojego. Ubieram, czeszę i maluję się, jak chcę. Jestem sobą. Ale często dostaję wiadomości, że czasem przypominam Natalię. Ja nie widzę tutaj żadnego podobieństwa.

My również dużego podobieństwa nie widzimy. Jednak każdy może mieć swoje zdanie. To, że naszym Agnieszka Kotońska jest średnio podobna do Natalii Siwiec, nie oznacza, że inni nie mogą tak uważać. A Wy widzicie jakiekolwiek podobieństwo obu pań?

Źródła: www.pudelek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij