×

Kacperek z „Rodzinki.pl” ma już 17 lat! Chłopak zmienił się nie do poznania

Kacperek z „Rodzinki.pl”, czyli Mateusz Pawłowski ma już 17 lat. Po zakończeniu emisji serialu, wycofał się z show-biznesu. Zdziwicie się, jak bardzo się zmienił!

Kacperek z „Rodzinki.pl”

Mateusz Pawłowski aktorsko zadebiutował w wieku 7 lat rolą w serialu „Rodzinka.pl” – ulubionej komedii wielu Polaków. Widzowie bardzo polubili postać Kacperka Boskiego, który swoją obecnością potrafił rozładować napięcie w domu Natalii i Ludwika.

Bardzo fajnie jest grać, ale za to trudno uczyć się tekstu. Zwłaszcza, jak się jest w zerówce

– mówił przed laty Pawłowski.

To jednak nie było jego pierwsze występowanie na szklanym ekranie. Mając zaledwie cztery lata Mateusz wziął udział w programie Elżbiety Skrętkowskiej „Mini szansa”.

W „Rodzince.pl” młody aktor dorastał na oczach widzów. Gdyby serial nadal był emitowany, w tym roku minęłoby 10 lat od emisji pierwszego odcinka! Niestety wraz z nagłym zakończeniem produkcji, Mateusz Pawłowski zniknął ze świata show-biznesu. Wcześniej jednak użyczył swojego głosu w serialu „Pinokio” oraz w filmie „Uwolnić Mikołaja!”.

Jak wygląda i co teraz robi Kacperek z „Rodzinki.pl”?

Mateusz Pawłowski ma już 17 lat!

Młody aktor nie jest tak aktywny w mediach, jak jego serialowi bracia – Maciej Musiał i Adam Zdrójkowski. Jednakże jego konto na Instagramie śledzi ponad 70 tys. fanów!

Dzięki publikowanym przez niego zdjęciom widzimy, jak bardzo się zmienił! W tym roku skończy 17 lat i nie przypomina już słodkiego, pyzatego chłopca z początków „Rodzinki.pl”. W swoich wpisach nie zdradza jednak, czym się zajmuje lub pasjonuje, więc możemy się domyślać, że prowadzi zwyczajne życie.

Z ciekawostek, w 2020 roku wziął udział w popularnej akcji #Hot16Challenge, a wśród napisanych przez niego 16 wersach pojawił się fragment o… diastemie Tomasza Karolaka. Po tym niektórzy zaczęli spekulować, że w przyszłości chłopak zostanie raperem.

Po zdjęciach na Instagramie widać, że nastolatek zmienił się nie do poznania. A patrząc na ilość serduszek pod fotografiami nie mamy wątpliwości, że podobnie jak koledzy z serialu, zostanie amantem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Mateusz Pawłowski (@mateopawlowski)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Mateusz Pawłowski (@mateopawlowski)

Tomasz Karolak po roku wrócił na plan „Rodzinki.pl”. Co się zmieniło?

Źródła: www.pudelek.pl, kobieta.wp.pl, www.gala.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij