×

Magda Narożna zmieniła fryzurę! Teraz zupełnie siebie nie przypomina

Magda Narożna zmieniła fryzurę! Wokalistka Pięknych i Młodych nie lubi nudy i często eksperymentuje z wizerunkiem, również poza sceną. Jak teraz wygląda?

Włosy „na Marka Mostowiaka”

Rockowy pazur, irokez, mocny makijaż – Magda Narożna lubi podkreślać swój charakter na scenie i w życiu prywatnym. Krótkie, zadziornie zaczesane włosy, stały się znakiem rozpoznawczym wokalistki. Ale kobieta przecież zmienną jest…

Swoje zamiłowanie do eksperymentowania z wizerunkiem Magda udowodniła, biorąc udział w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Wokalistka Pięknych i Młodych wcieliła się m.in. w Liz Mitchell, jedną z wokalistek ikony disco – Boney M. w utworze „Brown Girl in the Ring”, Michaela Patricka Kelly’ego z grupy The Kelly Family, a także… Piotra Cugowskiego.

Niezależnie od tego, czy występowała jako mężczyzna, czy też ciemnoskóra kobieta, radziła sobie świetnie. Z pewnością Magdzie pomagało to, że ma do siebie duży dystans. Gdy zaczesała włosy z przedziałkiem na środku głowy i pokazała zdjęcie w sieci, fani zaczęli żartować, że Narożna przypomina Marka Mostowiaka z „M jak Miłość”. Zamiast się zdenerwować, Narożna sama śmiała się ze swojej fryzury.

W takim wydaniu mnie jeszcze nie widzieliście. Sama jestem w szoku… Poczucie humoru to podstawa!

– napisała przy fotografiach Narożna.

Gdy występowała w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, niejednokrotnie pokazywała zdjęcia zza kulis, prezentując się także w wersji bez makijażu.

Magda Narożna zmieniła fryzurę

Fani pokochali naturalność Magdy Narożnej, dlatego szybko „wyrosła” na profesjonalną influencerkę. Profil Narożnej obserwuje już ponad 170 tys. osób. Nowa fryzura Magdy zebrała dużo dobrych recenzji od internautów.

W najnowszym poście na Instagramie Magda Narożna pokazała się w zupełnie innej odsłonie – irokeza zastąpiły gładko zaczesane, „grzeczne” włosy, opadające subtelnie na czoło. W tej wersji Magda prezentuje się bardzo kobieco i naturalnie.

O jak ładnie w takich włoskach, 😍i bez tego szalonego irokezu 😏

Wow 😮 w takiej fryzurze wyglada Pani pieknie

Slicznie Pani wygląda😍😍😍rewelacja takie włoski:) ::🔥❤️😍

– komplementują fani.

Jak widać nowa fryzura może całkowicie odmienić wizerunek.

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij