×

Doda pozuje ubrana w firankę. Ta sesja wywołała poruszenie w Internecie

Doda pozuje ubrana w firankę. Piosenkarka chwali się swoim fanom formą życia, którą udało się jej osiągnąć dzięki odpowiedniej diecie i ćwiczeniom. Gwiazda wygląda fenomenalnie, ale niektórzy są zmartwieni jej chudością.

Doda pozuje ubrana w firankę

Doda to jedna z tych piosenkarek, które na zawsze pozostają w pamięci słuchaczy, niezależnie od tego czy ich muzyka podoba się odbiorcy, czy też nie.

Od początku kariery Doda nie wstydziła się eksponować swojego ciała, za co dość często spotykała ją krytyka. Czasy się zmieniły i dziś to, co przed laty robiła Doda, stało się chlebem powszednim wśród celebrytów młodego pokolenia. Wywoływanie skandali i kontrowersyjne wypowiedzi nikogo już dziś nie szokują.

Niedawno Doda wyznała, że udało jej się osiągnąć wymarzoną „formę życia”. Stosowanie odpowiedniej diety oraz regularna aktywność fizyczna przyniosły niesamowite rezultaty. Artystka postanowiła, że nadszedł czas, aby pokazać fanom, jak jej ciało prezentuje się w pełnej okazałości. Właśnie dlatego zdecydowała się wziąć udział w niezwykłej sesji zdjęciowej, podczas której wystąpiła przed obiektywem ubrana wyłącznie w śnieżnobiałą, koronkową firankę.

Zmiana wizerunku

Nie sposób nie zauważyć, że na przestrzeni lat wizerunek Dody przeszedł skrajną metamorfozę. Z ubranej w róż, wyzywającej dziewczyny, Doda stała się elegancką diwą. Dziś jej postać nie wzbudza już tak wielkich kontrowersji jak w przeszłości, jednak wciąż piosenkarka może liczyć na popularność.

Co ciekawe, autorem eterycznej sesji zdjęciowej jest nie kto inny, a Mateusz Motyczyński. Mężczyzna, który jeszcze kilka lat temu był w mediach uznawany za kochanka Dody. Nie brakowało nawet opinii, że to właśnie dla Dody fotograf rozstał się z Marią Niklińską. Z czasem okazało się, że Dodę i Mateusza łączy jedynie przyjaźń.

Sesja zdjęciowa z udziałem piosenkarki odbyła się z okazji jej imienin. Trzeba przyznać, że figura Dody jest idealna, a delikatny materiał firanki wspaniale ją eksponuje. Niektórzy fani w komentarzach stwierdzili, że gwiazda przesadziła z odchudzaniem i powinna nieco przytyć, jednak Doda twierdzi, że czuje się wyśmienicie.

Ostatnie miesiące przyniosły w jej życiu liczne zmiany. Oprócz metamorfozy sylwetki, gwiazda zdecydowała się również na sprzedaż swojego mieszkania w Warszawie.

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij