×

Jak dziś wygląda Agnieszka Michalska? Aktorka z „Lokatorów” wróciła na salony

Jak dziś wygląda Agnieszka Michalska? Aktorka wcielała się w rolę Krysi Drewnowskiej w serialu Lokatorzy, a później nieco usunęła się w cień. Zdziwicie się, jak się zmieniła po tylu latach!

Serialowy hit TVP

Serial Lokatorzy emitowany był w latach 2000-2005 przez Telewizję Polską. Na fabułę składały się zabawne losy czwórki przyjaciół i ich gospodarza zamieszkujących jeden z domów w Warszawie. Swego czasu był to spory hit, a po zakończeniu emisji część aktorów zdołała zagrzać sobie miejsce w show-biznesie na dłużej.

Należą do nich m.in. Michał Lesień, Olga Borys czy Ewa Szykulska.

Jedną z głównych ról w serialu odgrywała także Agnieszka Michalska (wcielała się w postać Krysi Drewnowskiej). Po zakończeniu produkcji aktorka nieco usunęła się w cień. Jednakże nie zrezygnowała całkowicie z aktorstwa – pojawiła się w wielu serialach takich jak: „Pierwsza Miłość”, „Na Wspólnej”, „Mała matura 1947” i filmach fabularnych, jak „Chemia”, „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy”, czy „Ostatnia rodzina”.

Agnieszka Michalska przez 15 lat była związana z aktorem Mariuszem Drężkiem, z którym rozwiodła się w 2017 roku. Wychowuje nastoletniego syna Ignacego. Aktorka nie jest osobą, która często uczestniczy w branżowych wydarzeniach i fetach.

Ostatnio jednak przyszła na premierę filmu „Żużel”. Dzięki temu można było zobaczyć, jak zmieniła się po latach.

Jak dziś wygląda Agnieszka Michalska?

Na premierze filmu „Żużel” aktorka pojawiła się w romantycznej, długiej sukience w różowe kwiaty. Nie da się jednak ukryć, że znacznie zmieniła się od czasu Krysi Drewnowskiej. Przede wszystkim jej rysy nabrały nieco poważniejszego wyrazu. Nadal jednak wygląda pięknie i bije od niej niesamowity blask.

Agnieszka Michalska prowadzi także swój profil na Instagramie, ale nie jest na nim tak aktywna jak inne gwiazdy telewizji. Aktorka wprawdzie publikuje, co jakiś czas zdjęcia, jednak najczęściej przedstawiają one przyrodę i krajobrazy. Mimo to obserwuje ją 1 179 osób (liczba w momencie pisania artykułu).

Zobaczcie, jak dziś wygląda Agnieszka Michalska. Poznalibyście ją na ulicy?

Źródła: plejada.pl, www.telemagazyn.pl, www.pudelek.pl
Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Twitter, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij