×

Żona rapera karmi piersią 5-latkę. „Sama zdecyduje, kiedy powie stop”

Zalecenia WHO ws. karmienia piersią mówią jasno – co najmniej do pół roku karmić tylko piersią, a potem należy stopniowo rozszerzać dietę. A co wtedy, gdy lata mijają, a dziecko wciąż chce ssać pierś mamy? Czy to powód do niepokoju? Żona rapera karmi piersią 5-latkę i… nie zamierza przestać.

Żona rapera karmi piersią 5-latkę

Często mówi się, że dziecko można karmić piersią do drugiego roku życia. Ale tak naprawdę ta górna granica jest jedynie umowna. Zdarza się, że mamy zdecydowanie dłużej karmią dzieci piersią. Wzbudza to… mieszane uczucia.

Tak jest w przypadku Coco Austin – żony rapera Ice’a-T. Chociaż córka pary ma już 5 lat, celebrytka nadal karmi ją piersią i wcale się z tym nie kryje. Gwiazdka regularnie publikuje na Instagramie zdjęcia, na których widać dziecko przytulone do piersi mamy.

Żona rapera karmi piersią 5-latkę
Instagram

Zdjęcia Coco i Chanel – delikatnie mówiąc – wywołują mieszane uczucia. Nie wszystkim podoba się to, że gwiazdka tak długo karmi dziecko mlekiem z piersi. Niektórzy uważają, że dodaje te fotografie tylko po to, żeby pochwalić się obfitym biustem.

Żona rapera karmi piersią 5-latkę
Instagram

„Lubi od czasu do czasu taką małą przekąskę”

Coco Austin odpiera zarzuty i broni się, mówiąc, że mleko nie jest jedynym sposobem odżywiania Chanel. Dziewczynka ponoć lubi steki i hamburgery, tyle że… „nadal lubi jej piersi”.

Karmię ją piersią, ponieważ lubi od czasu do czasu taką małą przekąskę. To też moment nawiązania szczególnej więzi między matką a dzieckiem

– wyjaśniła Coco. I dodała, że będzie karmić piersią tak długo, jak Chanel będzie tego chciała.

Zbiórka pieniędzy dla dzieci 19-letniej Basi
Instagram

Dlaczego mam jej to zabierać? Jeśli ona tego nie będzie chciała, w porządku, w tym miejscu powiem stop. Ale nie zamierzam po prostu odmówić. Uwierz mi, nie będzie miała 16 lat i nie powie: „Mamo, czy mogę wziąć cycka? A potem samochód?” Przyjdzie taki okres, kiedy powie: „Ok mamo, już tego nie potrzebuję”. Teraz nadal mnie chce, więc po prostu to akceptuję

– mówi celebrytka.

A Ty, jak długo karmiłaś piersią?

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij