×

Zofia Zborowska jest w ciąży! Poinformowała o tym w zabawny sposób

Tworzą wyjątkowy związek, pełen poczucia humoru i wzajemnego wsparcia. Wkrótce ich rodzina się powiększy. Zofia Zborowska jest w ciąży! Radosną nowinę ogłosiła razem z mężem w nietypowy sposób.

„Miłego dnia. Kocham cię”

Spotkali się 8 sierpnia 2018 roku na imprezie platformy zakupowej, na którą zaproszono wiele znanych osób. Oboje mieli na koncie przelotne związki i romanse. Oboje byli nimi zmęczeni. Czuli, że to właściwy moment na założenie rodziny.

Aktorka Zofia Zborowska i siatkarz Andrzej Wrona nie czekali zbyt długo z decyzją o ślubie. Po prostu wiedzieli, że chcą być razem. Odnaleźli się we właściwym czasie i wydają się być bardzo dobraną parą.

Piszemy do siebie karteczki, ten zwyczaj też mam po mamie. Kiedy uczyła się angielskiego, obkleiła nimi cały dom. Jesteśmy z Andrzejem bardzo na siebie uważni. Po ostatnim dniu zdjęciowym w filmie Patryka Vegi, gdzie pierwszy raz zagrałam główną rolę, mąż czekał na mnie z pięknymi kwiatami. Wiem, że mój udział w tym filmie nie był dla niego łatwy ze względu na sceny erotyczne. W takich sytuacjach jeszcze bardziej docenia się każdy gest i stuprocentowe wsparcie. To miłe, gdy budzisz się rano, a na stole jest zostawiona karteczka: »Miłego dnia. Kocham cię«

– mówiła aktorka w wywiadzie dla magazynu „Viva!”

Ich bajkowy ślub był jednym z najgorętszych tematów w polskim show-biznesie. Teraz o parze znów zrobiło się głośno!

Zofia Zborowska jest w ciąży

W przeszłości aktorka dość nerwowo reagowała na pytania o plany powiększenia rodziny. Jeszcze niedawno mówiła, że na razie nie chce mieć dziecka. Być może chciała po prostu mieć święty spokój i uciszyć pytania od dziennikarzy i internautów.

Wczoraj Zofia Zborowska i Andrzej Wrona ogłosili, że zostaną rodzicami! Małżonkowie spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Radosną nowinę ogłosili we właściwy sobie sposób.

Zarówno na profilu Zosi, jak i Andrzeja, pojawiło się to samo zdjęcie, na którym sportowiec trzyma dwa worki lodu, a jego ukochana wskazuje na brzuch. „Rebus na niedzielę”- czytamy w opisie.

Chodziło oczywiście o Ice, ice, baby – tytuł przeboju grupy Vanilla Ice.

Pod zdjęciem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Złożyła je m.in. Agata Rubik, Joanna Jędrzejczak, Anna Lewandowska, Julia Wieniawa czy Joanna Koroniewska.

Fotografie:

Może Cię zainteresować

zamknij