×

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub. Pani młoda miała przepiękną suknię!

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub! We wtorek 13 sierpnia oboje pochwalili się radosną nowiną na swoich Instagramach. Zaraz po tym zdjęcia zaczęli pokazywać także i goście! Ależ ta młoda miała suknię! Piękna!

Plotki pojawiały się już od dawna…

Para oficjalnie potwierdziła swój związek w Święta Bożego Narodzenia w 2018 roku, a zaręczyła się kilka tygodni temu. Oczywiście plotki o ich bliskiej realcji krążyły w mediach i po sieci już od dłuższego czasu… Podobnie było też i ze ślubem. Już od kilku dni pojawiały się głosy, że odbędzie się niedługo. Jednak narzeczeni oficjalnie zaprzeczali tym doniesieniom. Jak widać, nie chcieli po prostu, aby ktokolwiek niepokoił ich w tym wyjątkowym dniu…

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub!

Wczoraj, czyli 13 sierpnia, tuż po godzinie 19 Zosia i Andrzej na swoich Instagramach pokazali zdjęcia, na których jak na dłoni widać, że są po ślubie!

Aktorka na pisała „Taki wtorek”, z kolei siatkarz „Moja żona, Zofia”. Oboje podzielili się tą samą fotografią. Ona ma na sobie piękną białą suknię, a ona elegancki garnitur. Z kolei na ich palcach serdecznych połyskują złote obrączki.

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub – zaskoczenie dla wszystkich!

Oczywiście wszystkich bardzo zaskoczyło, że para zdecydowała się jednak na tak szybki ślub, ale z pewnością każdy cieszy się ich szczęściem! Tuz po tym, jak świeżo upieczone małżeństwo zdradziło, że jest już po ślubie zdjęciami z przyjęcia zaczęli chwalić się na Instagramie także i ich przyjaciele. W tym Ania Lewandowska czy Łukasz Jemioł.

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona

Wzięli ślub

Ślub Zosi i Andrzeja

Zborowska i Worna

Zuknia ślubna Zosi Zborowskiej

Wam również tak bardzo podoba się suknia Zosi? ?

zamknij