×

Znamy imię dziecka Lary Gessler. Celebrytka zdradziła też szczegóły porodu

Znamy imię dziecka Lary Gessler. Córka najpopularniejszej, polskiej restauratorki zdradziła, jakie imię nosi jej maleństwo. Takiego wyboru nikt nie mógł się spodziewać. Fani są bardzo zaskoczeni.

Podziękowania po porodzie

Od narodzin pierwszego dziecka Lary Gessler minęło już trochę czasu. Dwa tygodnie po porodzie, celebrytka postanowiła opowiedzieć swoim obserwatorom o najintymniejszych szczegółach narodzin jej córki.

W instagramowym poście Gessler podziękowała personelowi medycznemu, na który natrafiła w czasie pobytu w szpitalu. 31-latka zdradziła, że jej ciążę prowadziła wybitna specjalistka w dziedzinie ginekologii – Marzena Dębska. Lekarka jest wdową po profesorze Romualdzie Dębskim. Mężczyzna zasłynął jako jeden z nielicznych ginekologów w Polsce, który otwarcie mówił o tym, że klauzula sumienia nie powinna obowiązywać w świecie medycyny. Lekarz przeprowadzał aborcje płodów nieuleczalnie uszkodzonych i zdeformowanych. Marzena Dębska zyskała ogromną wiedzę dzięki współpracy ze swoim mężem, dlatego Lara Gessler podczas ciąży mogła liczyć na opiekę na najwyższym poziomie.

Znamy imię dziecka Lary Gessler
Instagram

Znamy imię dziecka Lary Gessler

Lara przyznała, że jest bardzo zadowolona z opieki lekarskiej Marzeny Dębskiej. Na Instagramie napisała:

Nie mogłam lepiej trafić.

W obszernym poście córka Magdy Gessler złożyła również podziękowania całemu personelowi medycznemu, który opiekował się nią w czasie porodu.

Chciałabym najmocniej podziękować Kasi Grzybowskiej – najlepszej położnej na świecie – która razem ze mną walczyła o mój poród siłami natury. Panu dyrektorowi Dariuszowi Malczykowi za wspaniałą opiekę i to, co robi dla kobiet w Centrum Porodów Naturalnych w Szpitalu świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego. Takie miejsca powinny być w całej Polsce.

Nareszcie Lara Gessler zdecydowała się zdradzić imię, jakie będzie nosić jej córka.

Dwa tygodnie temu nasze życie cudownie się zmieniło. Przyszła na świat nasza córeczka – Nena.

znamy imię dziecka Lary Gessler 3
Instagram

Wyścig dzieci

Trudno oprzeć się wrażeniu, że rodzice Neny celowo wybrali dla niej nietypowe imię, aby dodatkowo przyciągnąć uwagę mediów. Można zauważyć, że w ostatnim czasie trwa między celebrytami wyścig, w którym toczy się rywalizacja o jak największą popularność ich dzieci. Na czele peletonu niezmiennie są Henryczek Majdan i Henryk Szatan. Czy teraz Nena włączy się w walkę o wpływy w świecie showbiznesu?

Większość fanów Lary Gessler jest zachwycona jej maleńką córeczką i jej imieniem, które nomen omen, z hiszpańskiego oznacza pieszczotliwe określenie dziewczynki.

Pojawiły się jednak głosy krytyki i niezrozumienia. Jedna z obserwatorek celebrytki stwierdziła, że przez takie imię dziecko będzie miało ciężko w życiu. Inna zaś wybór imienia skomentowała tak:

Hej Lara, gratuluję wam bardzo szczerze!!! Piękna córka, ale tego wyścigu na najoryginalniejsze imię to nie rozumiem.

Etyczność posługiwania się dziećmi w celach marketingowych od lat jest tematem licznych sporów. Ale czy na pewno o to chodziło w tym przypadku?

Wyświetl ten post na Instagramie.

🥰🐻🍒🕊Dwa tygodnie temu nasze życie cudownie się zmieniło🥰Przyszła na świat nasza córeczka – Nena♥️🤱🏼 Chciałabym najmocniej podziękować Kasi Grzybowskiej – najlepszej położnej na świecie – która razem ze mną walczyła o mój poród siłami natury. Panu dyrektorowi Dariuszowi Malczykowi za wspaniałą opiekę i to, co robi dla kobiet w Centrum Porodów Naturalnych w Szpitalu świętej Rodziny przy ul. Madalińskiego. Takie miejsca powinny być w całej Polsce. Dziękuję również mojej kochanej Pani Doktor @marzena_debska1 za prowadzenie ciąży. Nie mogłam lepiej trafić♥️ Dziekujemy też wszystkim Wam, za życzenia, trzymanie kciuków i każde dobre słowo i myśl 🌸✨ Najbardziej Dziekuje mojemu Piotrowi @piotr.szelag za to, ze buduje ten wspaniały świat ze mną. Ramię w ramie, serce w serce. Kocham Was najbardziej na świecie. #cześć #hello #hellobabygirl #nena #love #rodzina #family #mumanddad #mamatata @muppetshop @dollyglam_shop

Post udostępniony przez Lara Gessler (@lara_gessler)

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij