×

Joanna Opozda w końcu pokazała, jak wygląda mały Vincent. „Skóra zdarta z mamusi”

Joanna Opozda pokazała, jak wygląda mały Vincent. Co ciekawe, nie ujawniła wizerunku synka, tylko opublikowała swoje zdjęcie z dzieciństwa. „Skóra zdarta z mamusi” – pisze podekscytowana aktorka. Internauci nie mają możliwości dokonania oceny podobieństwa, ale w komentarzach szczerze gratulują.

Joanna Opozda i Antek Królikowski, czyli krótka historia miłosna

To była jedna z najszerzej komentowanych par polskiego show-biznesu. Joanna Opozda i Antek Królikowski znali się od dawna. Jednak dopiero po ponad 10 latach znajomości między nimi pojawiło się głębsze uczucie. Wyglądali na szczęśliwie zakochanych, więc ślub wydawał się być tylko formalnością.

Wkrótce po zawarciu związku małżeńskiego przez parę aktorów wyszło na jaw, że Opozda i Królikowski zostaną rodzicami. Dla niektórych miał to być też niezbity dowód na ostateczne ustatkowanie się kochliwego celebryty. Jednak Antek nie wytrwał przy Asi nawet do końca ciąży…

29 grudnia ubiegłego roku Opozda postanowiła uciąć wszelkie spekulacje i opublikowała oświadczenie opatrzone czarno-białym zdjęciem.

W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robić. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku

– napisała na Instagramie.

22 lutego 2022 r. Joanna Opozda urodziła syna, któremu nadała imię Vincent.

Jak wygląda mały Vincent? Joanna Opozda pokazała zdjęcie

Opozda i Królikowski od dłuższego czasu prowadzą medialną wojnę i publicznie piorą swoje brudy. Jednak oboje bardzo chronią prywatność swojego synka. Ani Asia, ani Antek nie pokazują jego twarzy w Internecie.

Teraz jednak miało się to zmienić… a przynajmniej tak mogli pomyśleć fani aktorki, która na swoim InstaStory napisała:

Tak wygląda Vini, zagadka rozwiązana!

jak wygląda mały Vincent
Instagram

Opozda jednak nie zamieściła na Instagramie zdjęcia swojego dziecka, lecz swoją fotografię sprzed lat. Według celebrytki, Vincent jest bardzo podobny do niej.

Vincent to skóra zdarta z mamusi 😂 mój synek wyglada identycznie 🙈 Nos, usta, kształt buzi i oczu, nawet uszy 😂😂😂 niesamowite 🙈

– zapewnia aktorka.

Internauci nie mają możliwości dokonania oceny podobieństwa. Muszą wierzyć Opoździe na słowo. Mimo wszystko szczerze jej gratulują. Niektórzy nawet skierowali złośliwości pod adresem Antka Królikowskiego.

W komentarzach możemy przeczytać:

I dobrze, że do mamusi. Oby charakter też

Opatrzność czuwa!

Dzięki Bogu. Trzymam kciuki, żeby wszystko odziedziczył po mamusi

Dobrze, że w Króliki nie poszedł

Źródła: kobieta.onet.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij