×

Aneta Zając przeszła metamorfozę. Nie wygląda już jak mała, bezbronna blondynka

Każdy z nas zna kogoś, kto od lat wygląda praktycznie tak samo. Do takich osób bez dwóch zdań możemy zaliczyć Anetę Zając. Aktorka, która już ponad dekadę temu zasłynęła rolą w serialu „Pierwsza miłość”, od lat jest wierna swojemu wizerunkowi – blond włosy, grzywka i charakterystyczny uśmiech. Czyż nie taką wszyscy ją znamy? Z pewnością tak, jednak w końcu nadszedł czas na zmiany. Metamorfoza Anety Zając zachwyciła fanów.

Metamorfoza Anety Zając

Każdy, kto przynajmniej choć trochę śledzi poczynania Anety Zając, wie, że jej życie nie było i wciąż nie jest usłane różami. Przypomnijmy, że aktorka już od blisko 7 lat toczy sądową bitwę z byłym partnerem i kolegą z planu Mikołajem Krawczykiem o alimenty na dwoje dzieci. Mimo zawirowań w życiu prywatnym Zając nigdy nie zdecydowała się na zmianę koloru włosów czy drastyczne cięcie. Nigdy aż do teraz i wiele wskazuje na to, że się opłaciło.

Aneta Zająć opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie po metamorfozie. W opisie do fotografii nazwała się „niunią”. Patrząc na to, jak teraz wygląda, ciężko nie zgodzić się z tym opisem…

Reakcje fanów

Kiedy tylko fani zobaczyli Anetę Zająć w zdecydowanie innym wydaniu, pod zdjęciem błyskawicznie pojawiło się pełno komentarzy. Komentarzy przepełnionych oczarowaniem, zachwytem i podziwem dla nowego wizerunku aktorki.

Przecudnie

Nie poznałem

Piękna – czytamy

Jedna z osób zapytała z kolei o powód metamorfozy.

Anetko to jakaś nowa rola czy po prostu New look do sesji?

A jakie jest Wasze zdanie? Aktorka powinna wrócić do dawnego wyglądu?

Może Cię zainteresować

zamknij