×

Antek Królikowski i Joanna Opozda rozstali się! Aktorka wydała oświadczenie

Szybko poszło – chciałoby się powiedzieć. Ale w prywatnym życiu Antka Królikowskiego sprawy zazwyczaj toczą się szybko. Antek Królikowski i Joanna Opozda są już po rozstaniu. Aktorka wydała oświadczenie, w którym odniosła się do sprawy.

Burzliwe życie Antka Królikowskiego

Jeszcze niedawno dzielili się w sieci romantycznymi kadrami i przekonywali o swoim uczuciu. Informacja o ich związku wywołała lawinę komentarzy, niekoniecznie przychylnych.

Która to już ta miłość?

Ja już straciłam rachubę z tymi twoimi kobietami

Patrzę, że kobiety zmieniasz równie szybko jak bokserki

– pisali internauci.

#hatersgonnahate – skomentował Królikowski wymownym hashtagiem. Ale aktor chyba nie może zaprzeczyć, że jego życie uczuciowe należy do wyjątkowo burzliwych. Lista jego byłych dziewczyn jest bardzo długa i ciągle się rozrasta.

31-latek był związany m.in. z Laurą Breszką, Kasią Sawczuk, Joanną Jarmołowicz czy Samuelą Górską. Ale najgłośniej w mediach było o związku Antoniego z Julią Wieniawą.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda
Twitter

Po burzliwym rozstaniu na przełomie 2018 i 2019 roku aktor związał się z Kasią – pierwszą dziewczyną od dawna, która nie była związana z show-biznesem. Ale i ta miłość nie trwała zbyt długo, bo wkrótce u boku Królikowskiego Kasię zastąpiła Joanna Opozda. Jak się okazuje, również ta miłość przeszła już do historii.

Antoni Kólikowski i Joanna Opozda
Instagram

Antek Królikowski i Joanna Opozda

Młody aktor najwyraźniej jest wyjątkowo kochliwy. A może to jego partnerki chętnie ogrzewają się w blasku fleszy, skierowanych w stronę Królikowskiego?

Chociaż Antek Królikowski i Joanna Opozda poznali się już 12 lat temu, uczucie narodziło się dopiero niedawno. Ale minęło zaledwie kilka miesięcy i para ogłosiła rozstanie.

Antoni Królikowski i Joanna Opozda
Instagram

„Lubię mieć Cię blisko” – pisał na swoim Instagramie jeszcze niedawno Królikowski. Ale to najwyraźniej się zmieniło.

29 grudnia w sieci pojawiło się oświadczenie Joanny Opozdy, opatrzone czarno-białym zdjęciem.

W odpowiedzi na liczne pytania od dziennikarzy i mediów chciałabym potwierdzić, że rozstaliśmy się z Antkiem. Antkowi szczerze życzę wszystkiego co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robić. Dlatego ograniczam social media. Do zobaczenia. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Jak donosi „Pudelek”, to Antoni Królikowski zerwał tę znajomość. Fani nie mają wątpliwości, kto stoi za rozstaniem.

A jak każdy pisał, że Antek nie nadaje sie do związku itp zmienia jak rękawiczki i krzywdzi kobiety to wielkie oburzenie było…. Wyszło szydło z worka.

Jeśli to prawda co piszą ze Cię zdradził to nie wylewaj łez.Nie warto.trzymaj się.

– czytamy w komentarzach.

Czy wkrótce u boku aktora zobaczymy nową miłość?

Fotografie:

Może Cię zainteresować

zamknij