×

Zrozpaczona mama pokazała, co zrobiono z grobem jej dziecka. „Nie wstyd ci?”

Skandaliczne zdarzenie w Ostrowie Wielkopolskim. Zuchwały złodziej okradł grób dziecka. Zabrał z niego… dziecięcą zabawkę. Matka chłopca zamieściła post w mediach społecznościowych, ponieważ ma nadzieję, że rabusia ruszy sumienie.

Złodziej okradł grób dziecka

Trudno powiedzieć, co może dziać się w głowie człowieka, który okrada groby, szczególnie dziecięce groby. To wyjątkowo oburzający rodzaj przestępstwa, niestety w tym przypadku wcale nie mówimy o przestępstwie, które należy do rzadkości.

Hieny cmentarne nie cofną się przed niczym. Przychodzą na cmentarz i kradną, co popadnie. W ostatnich dniach do zuchwałej kradzieży doszło również w Ostrowie Wielkopolskim, na cmentarzu znajdującym się przy ul. Bema. Szczególnie szokuje fakt, że złodziej okradł grób dziecka. Zabrał… dziecięcą zabawkę – samochód strażacki, który był prezentem urodzinowym dla chłopca.

Rodzina prosi o zwrot zabawki

To nie pierwsza tego typu sytuacja. Jak dowiadujemy się z postu, zamieszczonego przez mamę chłopca na facebookowej grupie „Spotted: Ostrów”, grób dziecka okradziono już po raz czwarty. Ale kradzież jednej z ulubionych zabawek chłopca jest wyjątkowym ciosem dla jego bliskich.

Cmentarna hieno !! Jakim trzeba być człowiekiem, żeby okradać dziecięce groby? Grób naszego dziecka na cmentarzu przy ul.Bema został okradziony już CZWARTY RAZ! Tym razem była to zabawka – wóz strażacki. Złodzieju, jak ci nie wstyd? Dla mnie to jest niepojęte. Pewnie dasz ten samochodzik swojemu dziecku albo wnukowi, a dla mnie ma on wartość sentymentalną – był kupiony na urodziny. Niech Ci ręka uschnie! Karma wraca!

Bardzo proszę o udostępnianie, może złodzieja ruszy sumienie i odda zabawkę.

—  napisała matka chłopca na Facebooku.

Mamy nadzieję, że apel dotrze do rabusia i zabawka znów znajdzie się tam, gdzie powinna być – na grobie chłopca.

Niedawno informowaliśmy o ataku hien cmentarnych w Łodzi. Zuchwali złodzieje wdarli się do grobowca na cmentarzu św. Rocha i ukradli cenne przedmioty, z którymi pochowano zmarłego: złotą spinkę oraz zegarek wysadzany diamentami.

Fotografie: Facebook (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować