Kategorie Inne

W tym roku czeka nas zima stulecia? Tak przewidział polski jasnowidz

Temperatury robią się powoli coraz niższe, na samochodach zaczyna pojawiać się szron. Wszystko wskazuje na to, że w grudniu czeka nas wreszcie upragniona zima. Od kilku lat przecież w Polsce były święta bez śniegu. Czy w tym roku się to zmieni? Wychodzi na to, że… tak. Jednak nie ma się z czego zawczasu cieszyć. Krzysztof Jackowski, polski jasnowidz, przepowiedział, że czeka nas zima stulecia.

Polski jasnowidz znany jest z głoszenia ciekawych teorii. Tym razem swoją wizją przyszłości podzielił się z redakcją portalu antyradio.pl. Chciał ostrzec Polaków. Mężczyzna wyznał, że zima, która nadchodzi do Polski będzie jedną z najcięższych od przeszło dekady. Co się więc wydarzy?

W tym roku czeka nas zima stulecia? Tak przewidział polski jasnowidz

Zimno i chłodno

Przede wszystkim nadchodząca zima ma być bardzo groźna. Czekają nas duże uderzenia zimna i chłodu. Jeszcze w tym roku kalendarzowym, według przepowiedni jasnowidza, Polaków czekają katastrofalne nawałnice, wielkie mrozy, oszronione szyby samochodów i lód na drogach – informuje portal antyradio.pl.

W tym roku czeka nas zima stulecia? Tak przewidział polski jasnowidz

Groźna zima

Jasnowidz twierdzi także, że grudzień zacznie się dość ciepło, jednak nie dajmy się zwieść. Taki stan rzeczy potrwa tylko kilka dni. Później w Polsce nastąpi szybki atak groźnej zimy. Obfite opady śniegu mają nastąpić między 15 a 24 grudnia. Podobna sytuacja ma mieć miejsce na przełomie stycznia i lutego. Wtedy to zima powróci ze zdwojoną siłą.

W tym roku czeka nas zima stulecia? Tak przewidział polski jasnowidz

Będzie mroźno

Jasnowidz zaznacza, że nadchodząca zima będzie jedną z najcięższych. W stosunku do innych zim, które nawiedziły Polskę w ciągu ostatniej dekady, ta która właśnie się zbliża, będzie bardzo mroźna. Jak czytamy na portalu antyradio.pl – na początku 2018 r. możemy się spodziewać takiego mrozu, jakiego nie pamiętają najmłodsze pokolenia.

A wy co sądzicie o przepowiedni Jackowskiego? Myślicie, że może mieć rację i faktycznie będziemy świadkami zimy stulecia?