×

W tym roku czeka nas zima stulecia? Tak przewidział polski jasnowidz

Temperatury robią się powoli coraz niższe, na samochodach zaczyna pojawiać się szron. Wszystko wskazuje na to, że w grudniu czeka nas wreszcie upragniona zima. Od kilku lat przecież w Polsce były święta bez śniegu. Czy w tym roku się to zmieni? Wychodzi na to, że… tak. Jednak nie ma się z czego zawczasu cieszyć. Krzysztof Jackowski, polski jasnowidz, przepowiedział, że czeka nas zima stulecia.

Polski jasnowidz znany jest z głoszenia ciekawych teorii. Tym razem swoją wizją przyszłości podzielił się z redakcją portalu antyradio.pl. Chciał ostrzec Polaków. Mężczyzna wyznał, że zima, która nadchodzi do Polski będzie jedną z najcięższych od przeszło dekady. Co się więc wydarzy?

Zimno i chłodno

Przede wszystkim nadchodząca zima ma być bardzo groźna. Czekają nas duże uderzenia zimna i chłodu. Jeszcze w tym roku kalendarzowym, według przepowiedni jasnowidza, Polaków czekają katastrofalne nawałnice, wielkie mrozy, oszronione szyby samochodów i lód na drogach – informuje portal antyradio.pl.

Groźna zima

Jasnowidz twierdzi także, że grudzień zacznie się dość ciepło, jednak nie dajmy się zwieść. Taki stan rzeczy potrwa tylko kilka dni. Później w Polsce nastąpi szybki atak groźnej zimy. Obfite opady śniegu mają nastąpić między 15 a 24 grudnia. Podobna sytuacja ma mieć miejsce na przełomie stycznia i lutego. Wtedy to zima powróci ze zdwojoną siłą.

Będzie mroźno

Jasnowidz zaznacza, że nadchodząca zima będzie jedną z najcięższych. W stosunku do innych zim, które nawiedziły Polskę w ciągu ostatniej dekady, ta która właśnie się zbliża, będzie bardzo mroźna. Jak czytamy na portalu antyradio.pl – na początku 2018 r. możemy się spodziewać takiego mrozu, jakiego nie pamiętają najmłodsze pokolenia.

A wy co sądzicie o przepowiedni Jackowskiego? Myślicie, że może mieć rację i faktycznie będziemy świadkami zimy stulecia?

Może Cię zainteresować

zamknij