×

Zenek Martyniuk stracił bliską osobę. Cała rodzina pogrążyła się w żałobie

Zenek Martyniuk stracił bliską osobę. Piosenkarz disco polo przeżywa teraz wyjątkowo trudne chwile. W mediach pojawiły się doniesienia o śmierci kobiety, która odegrała w jego życiu niebagatelną rolę. Pożegnalny wpis widnieje także na profilu żony muzyka.

Nieprzewidywalne koleje losu

Rodzina Martyniuków w ostatnich latach zdecydowanie nie może narzekać na nudę. O głośnych wybrykach syna gwiazdora, Daniela słyszymy już nieco rzadziej, ale nie zmienia to faktu, że piosenkarz nadal miewa rozmaite problemy. Gdy do sieci wyciekły informacje o tym, że Daniel groził policjantce gwałtem, w sieci na nowo zrobiło się gorąco.

Skandaliczne zachowania mężczyzny sporo namieszały w życiu Zenka Martyniuka i spowodowały, że jego wizerunek mocno ucierpiał. Jakby tego było mało, teraz na piosenkarza spadło kolejne zmartwienie….

Wokalista dowiedział się o śmierci jednego z członków rodziny. Dwa dni temu zmarła teściowa Zenka Martyniuka. Danuta Martyniuk na swoim Facebooku potwierdziła tę smutną wiadomość:

Nasza kochana mamusia odeszła wczoraj. Na zawsze w naszych sercach pozostaniesz. Dołączyłaś mamusiu do naszego tatusia, a do swego męża. Spoczywaj w pokoju.

We wpisie znalazło się zdjęcie mamy Danuty Martyniuk. Kobieta wygląda na nim na bardzo szczęśliwą. Kwiaty, którymi jest otoczona wskazują na to, że fotografia została wykonana podczas jednej z uroczystości rodzinnych. Widać, że Danutę Martyniuk oraz jej zmarłą mamę łączyło duże podobieństwo rysów twarzy.

Zenek Martyniuk stracił bliską osobę

Śmierć teściowej to wielki cios nie tylko dla Danuty, ale także dla Zenka Martyniuka. Piosenkarza oraz teściową łączyła wyjątkowa więź. Traktował ją jak drugą mamę. W związku z tym, jej odejście było dla artysty wielkim szokiem. Teraz pomimo ciążącego mu smutku, gwiazdor musi skupić się na organizacji pogrzebu.

W rozmowie z Super Expressem piosenkarz mówił:

Jest nam smutno, bo odeszła nasza druga mama. Obecnie załatwiamy wszelkie formalności związane z pogrzebem. Nasza rodzina jest zgrana, więc jakoś dajemy radę w tym trudnym czasie.

Na szczęście Zenek Martyniuk zawsze może liczyć na ogrom wsparcia ze strony swoich fanów. Ludzie pamiętają o tym, jak chętnie piosenkarz angażuje się w różnego rodzaju akcje charytatywne i teraz sami okazali mu wielkie wsparcie. Pod wpisem informującym o śmierci teściowej Zenka pojawiło się sporo serdecznych komentarzy. Internauci wyrażali swoje współczucie oraz składali kondolencje.

Pomimo wielkiego smutku, Danuta Martyniuk starała się odpowiedzieć na każdy komentarz. Dziękowała znajomym, przyjaciołom oraz obcym osobom za miłe słowa. Bliscy Zenka Martyniuka na zawsze zapamiętają teściową jako piękną, ciepłą i dobrą kobietę.

Zenek Martyniuk traktuje swoją żonę jak królową! Wiemy, czym zaskoczy ją w 30-stą rocznicę ślubu

Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Facebook, YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij