×

Daniel Martyniuk groził policjantce gwałtem i śmiercią. Mówił: mam od tego ludzi

Daniel Martyniuk groził policjantce gwałtem. Syn gwiazdora muzyki disco polo ma na swoim koncie wiele niecnych występków, ale chyba nikt nie spodziewał się, że 31-latek mógł się posunąć do tak podłego czynu. Zeznania poszkodowanej funkcjonariuszki są porażające.

Wybryki Daniela Martyniuka

W ostatnim czasie skandale wywołane przez syna Zenka Martyniuka zdążyły już ucichnąć. Gdy wydawało się, że to już koniec afer z udziałem 31-letniego Daniela, na jaw zaczęły wypływać dotąd nieznane fakty. Okazuje się, że w 2017 roku mężczyzna dopuścił się szokujących czynów. Warto przypomnieć, że przed czterema laty Daniel Martyniuk otrzymał wyrok trzech miesięcy więzienia w zawieszeniu na dwa lata za znieważenie policjantów.

Dopiero teraz media dotarły do wstrząsających relacji policjantów, którzy byli świadkami zachowania syna gwiazdora disco polo. Dziennikarze Faktu natrafili na materiały, z których jasno wynika, że Daniel Martyniuk groził funkcjonariuszom śmiercią oraz gwałtem. Poszkodowana policjantka na rozprawie sądowej mówiła:

Zaprowadziliśmy go z kolegą do radiowozu i podjęliśmy decyzję, że zawieziemy go na izbę wytrzeźwień. Tyle że przed samą izbą na ulicy siedziało dwóch mężczyzn. Jeden mówił, że boli go serce i potrzebuje pomocy. Wezwaliśmy karetkę i czekaliśmy na jej przyjazd. Pan Martyniuk bardzo się zdenerwował, że musi siedzieć w radiowozie i wtedy się zaczęło.

Zachowanie Daniela Martyniuka z minuty na minutę stawało się coraz bardziej agresywne.

Daniel Martyniuk groził policjantce gwałtem

Po chwili na miejsce przybył drugi radiowóz, w którym znajdował się kask ochronny. Policjanci potrzebowali go, ponieważ Martyniuk bardzo się rzucał i obawiali się, że wyrządzi sobie krzywdę. Przedstawicielka policji tłumaczyła:

Groził, że zabije nasze rodziny; że ma od tego ludzi, którzy nas wykończą; że ma ludzi od tego, że mnie zgwałcą.

Inny funkcjonariusz potwierdził zeznania kobiety. Stwierdził, że Daniel Martyniuk groził wszystkim śmiercią. Twierdził też, że zna ludzi, którzy są gotowi zgwałcić policjantkę.

Odgrażał się, że pozbawi nas życia. Mówił, że ma znajomych, którzy zgwałcą koleżankę. Gdy zaczęły padać groźby w kierunku naszych rodzin, podjęliśmy decyzję o zatrzymaniu pana Martyniuka. Jeżeli osoba majętna twierdzi, że wynajmie znajomych i kolegów, którzy zrobią krzywdę naszym rodzinom, to te groźby przybierają już zupełnie inną formę.

Wizerunek Zenka Martyniuka

Nie ulega wątpliwości, że na skutek skandalicznego zachowania Daniela Martyniuka, wizerunek jego ojca mocno ucierpiał. Gwiazdor muzyki disco polo zawsze słynął z wyważonego, spokojnego stylu bycia. Do dziś może poszczycić się nienaganną opinią, jednak nie sposób zaprzeczyć, że wybryki syna bardzo źle wpłynęły na jego karierę.

Piosenkarz rzadziej pojawia się w telewizji, a jego postać nie przyciąga już tak dużego zainteresowania. Najlepszym tego przykładem była zakończona niepowodzeniem charytatywna zbiórka pieniędzy na dziecko z SMA.

Daniel Martyniuk pogodził się z żoną i teściami! Publiczne przeprosiny pokazał na Instagramie!

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować