×

To zdjęcie zostało zrobione 23 lata temu. Czy poznajesz co to za gwiazda?

Gwiazdy, korzystające z social mediów, często chwalą się zdjęciami z dzieciństwa. Przykładem jest blogerka modowa Maffashion, która wielokrotnie prezentowała swoje urocze zdjęcia sprzed kilku lat. Niedawno na Instagramie swoją fotografią z czasów młodości, pochwalił się pewien znany muzyk.

Czy poznajesz kto to?

Ci, którzy nie mają pewności kim jest młodzieniec ze zdjęcia, spieszę z odpowiedzią – to Nergal, czyli Adam Darski. Muzyk w chwili zrobienia zdjęcia, miał 17 lat. Dodając fotografię postanowił podzielić się pewną historią:

Dzień po tym jak zdałem egzamin na prawo jazdy, złapałem pociąg z Gdańska do Ciechanowa. To był przyjemny, ciepły i słoneczny dzień. Byłem w drodze na festiwal S’thrash’ydło w 1994 roku. Miałem wtedy 17 lat i był to czas, gdy nagrywaliśmy z Behemothem naszą EP’kę „And the forests dream eternally”. Gdy przyjechałem, na dworcu czekał na mnie Tomasz Krajewski i cały zespół Funeral Winds. Pojechaliśmy do hotelu i tam zaczęła się wielka impreza. Możecie zobaczyć bliznę na moim nosie…

Artysta w swoim poście dodaje:

To trochę zabawne, patrzeć tak na „małego Nergala”, trochę pulchnego, z długimi włosami i masą głupich myśli. Całą muzyczna podróż z zespołem dopiero się zaczynała… i trwa przez ponad 26 lat. Dobry Panie… jak ten czas szybko płynie. A ta wspaniała podróż jeszcze się nie kończy!

Fani muzyka zachwycili się jego zdjęciem sprzed 23 lat. Niektórzy nie dowierzali, że Nergal tak się zmienił.

To naprawdę Ty?! – pisali użytkownicy

Inni komentowali z zachwytem:

Jesteś jak wino!

Z wiekiem zyskałeś więcej seksapilu i urody!

Dziś 40-letni Nergal jest odnoszącym sukcesy muzykiem. Oprócz zespołu Behemoth (który istnieje od 1991 roku!) gra także w duecie Me and That Man razem z brytyjskim wokalistą John’em Porterem. Artysta był również jurorem w programie Voice of Poland oraz zagrał w filmie „Ambassada”.

Jak Wam się podoba Nergal jako nastolatek? Poznaliście go czy mieliście z tym problem?

Może Cię zainteresować

zamknij