×

Krzysztof Ibisz pokazał zdjęcie ze studiów. Fani twierdzą, że teraz wygląda młodziej!

Nie od dziś wiadomo, że o Krzysztofie Ibiszu mówi się, że z każdym dniem staje się coraz…młodszy. Teraz popularny prezenter opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z czasów studiów. Jesteście ciekawi, czy faktycznie wyglądał…starzej niż teraz? ?

Krzysztof Ibisz w swoim poście na Instagramie wspominał o pobycie w Łódzkiej Szkole Filmowej, która w ten dzień obchodziła 70. urodziny. W 1988 roku ukończył tam studia na Wydziale Aktorskim. Oto, co napisał:

Szkoła Filmowa w Łodzi obchodzi swoje 70te ???. Jestem dumny , że zostawiłem swój ślad w tym legendarnym miejscu?Celuloidowo ściskam Wszystkich związanych z JUBILATKĄ❤️ 100 lat⭐️. #szkolafilmowa #lodz #lodzkafilmowka #urodziny #dziekuje #100lat

Wpis opatrzył zdjęciem ze swojej legitymacji studenckiej. Dzięki czemu mieliśmy okazję zobaczyć, jak wyglądał jako student.

Jak myślicie?

Profil Krzysztofa Ibisza obserwuje ponad 57 tys. osób. Spora część jego fanów stwierdziła, że Krzysztof niewiele się zmienił… Pojawiły się też głosy, że teraz wygląda młodziej niż wcześniej! ?

Za 15 lat znów tak będziesz wyglądać

Na tym zdjęciu wyglądasz starzej niż obecnie! Serio… Jak to możliwe!? ??

To wspaniałe, że dobrze wspominasz swoją szkołę/uczelnię. Oby wszyscy absolwenci tak docenili miejsca edukacji

Też tak myślicie?

Może Cię zainteresować

zamknij