×

Królowa życia na zdjęciu z młodości. „Kobiety lubią brąz, solara się grzeje”

Królowa życia na zdjęciu z młodości, a konkretnie z czasów, gdy, jak wyznała, nie musiała się malować. Dostrzegacie jej naturalne piękno?

Burzliwe życie Dagmary

Dagmara Kaźmierska, była sutenerka z Kłodzka, a obecnie bizneswoman z Kudowy-Zdroju, jest niewątpliwie najjaśniejszą gwiazdą emitowanego w TTV reality show Królowe życia. Sama głęboko wierzy w to, że również najważniejszą. O to zresztą pokłóciła się niedawno z Rafałem i Gabrielem, którzy w niejasnych okolicznościach pożegnali się z programem.

Ostatnio Rafał Garbias dał do zrozumienia, że swoją karierę Dagmara zbudowała na wdzięczeniu się do producenta:

Może teraz będą sceny z producentem Piotrem W. w programie „KŻ”. Może ożywi ten program.

Kaźmierska zareagowała pełnym wulgaryzmów komentarzem, tak chamskim i emocjonalnym, że pojawiły się spekulacje, czy aby Rafał nie trafił w czuły punkt…

Królowa życia na zdjęciu z młodości

Na szczęście ostatnio Dagmara unika awantur na Instagramie. Być może ogarnął ją świąteczny nastrój… Zamieściła za to swoje zdjęcie sprzed 25 lat, czyli w czasach, gdy jej naturalne piękno nie wymagało podkreślenia makijażem. Na zdjęciu widać, jak spalona na skwarkę pozuje w Stambule:

To były piękne dni, po prostu piękne dni. Stambuł’95. Tyle lat…Jak widać na załączonym obrazku. Kobiety lubią brąz, a słońce o tym wie. Kobiety lubią brąz, solara grzeje się. Boże, gdzie te dni, że człowiek oprócz pomadki nie potrzebował grama makijażu. A teraz dzień musi od szpachli zaczynać.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Rzeczywiście, trudno przeoczyć, że Dagmara rzadko występuje bez wspomnianej „szpachli”. Miała ją na sobie nawet pozując w szpitalnym łóżku tuż po operacji.

Źródła: www.instagram.com, www.wprost.pl, www.popularne.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij