×

Matka szóstki dzieci pokazała brzuch po ciążach. Wylała się na nią fala hejtu

39-letnia Sharna Kieser pokazała jak wygląda jej brzuch po ciąży, a raczej całej serii ciąż, bo urodziła aż szóstkę dzieci. Duża część komentujących nie była zachwycona, że go prezentuje w taki sposób.

Pokazała brzuch po ciąży

Sharna jest trenerką personalną i promotorką zdrowego stylu życia. Jej konto na Instagramie skierowane jest w dużej mierze do kobiet, które chcą wrócić do formy po ciąży. W tym można powiedzieć, że sportsmenka jest specjalistką – przerabiała już taki scenariusz sześciokrotnie. Charakterystyczne dla niej jest także to, że jej zdjęcia nie zawsze są idealne – nierzadko bliżej im do przeciętnych zdjęć normalnych osób, niż do zdjęć gwiazd bez najmniejszej skazy.

Szóstka dzieci pozostawia ślady

Kobieta w ramach promowania ciało-pozytywności na kilku zdjęciach pokazała swój brzuch w bardzo niekorzystnej posturze, która sprawiła, że wyglądał on znacznie gorzej, niż normalnie. Co więcej, liczne ciąże sprawiły, że rzeczywiście są na nim nie wyglądające atrakcyjnie zwały skórne, których nawet regularne ćwiczenia nie były w stanie całkowicie wygładzić. Po tym, co zrobiła wiele kobiet gratulowało jej odwagi i deklarowało, że pomaga im to walczyć z własnym wstydem względem swego ciała.

Taka ciało-pozytywność nie do wszystkich przemawia

Ale pojawiły się też i liczne głosy negatywne. Niemało osób stwierdziło, że niepotrzebnie się tak sfotografowała i zdjęcia upubliczniła, a niektórzy nie byli w stanie zrozumieć, dlaczego nie poddała się zabiegowi medycznemu, który wygładziłby jej brzuch i sprawił, że wyglądałby on znowu jak u młodej dziewczyny. Sharna broniła się przed zarzutami podkreślając, że jest to brzuch po ciąży – brzuch matki, kobiety, która rodziła dzieci:

Kiedy Twoja córka da Ci wnuki, powiesz jej, że jej brzuch jest obrzydliwy? Oczywiście, że nie, więc nie mów tego sobie. Cokolwiek o sobie powiesz, Twoje dzieci będą w Ciebie wierzyć, zawsze.

Dyskusja w pewnym momencie wywołała takie emocje, że włączył się w nią mąż Sharny:

To, jak wygląda moja żona, to jest siła i znak, że na świecie dziś z nami jest szóstka wspaniałych dzieci. Dla mnie ciało takiej kobiety jest o wiele piękniejsze i seksowniejsze niż ciało wyćwiczone na siłowni – czyli takie, które zazwyczaj widzi się w mediach społecznościowych.

– oznajmił Julius.

Źródła: kobieta.wp.pl, www.instagram.com

Może Cię zainteresować