×

Wieniawa cała we łzach do fanów! Nigdy nie była tak szczera

Wieniawa cała we łzach do fanów! Julia należy do grona gwiazd, które chętnie udzielają się w mediach społecznościowych. Zazwyczaj dodaje zdjęcia, na których wygląda perfekcyjnie. Tym razem było inaczej. Zapłakana Julia Wieniawa dodała niepokojący post, w którym wyżaliła się swoim fanom.

Wieniawa cała we łzach

Julia Wieniawa dorastała na oczach widzów, a to, jak mogliśmy już zaobserwować w wielu innych przypadkach, bywa trudne. Ale aktorka doskonale radzi sobie z popularnością. Świetnie wykorzystała szansę, jaką otrzymała dzięki roli w serialu „Rodzinka.pl”. Wieniawa pojawiała się między innymi w „Na Wspólnej” czy „W rytmie serca”, zagrała także w „Kobietach mafii”, „W lesie dziś nie zaśnie nikt” czy „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”. Spełnia się także jako wokalistka i bizneswoman, współtworząca markę kosmetyczną i odzieżową.

Julia przyzwyczaiła nas już do tego, że lubi dzielić się swoim życiem w mediach społecznościowych. Zazwyczaj pokazuje zdjęcia z podróży, prezentuje perfekcyjny makijaż, idealną figurę i przemyślane stylizacje. Ale tym razem gwiazda zrobiła wyjątek. Fani zobaczyli Wieniawę we łzach…

Apel do fanów

Aktorka zamieściła w sieci zdjęcie swojej zapłakanej twarzy i szczerze opowiedziała o trudnych emocjach.

Stres, niewyspanie, presja nałożona przez samą siebie, moja wspaniała tarczyca i ogrom bodźców — to wszystko sinusoida emocjonalna. Wstawiam tylko po to, byście wiedzieli, że nie zawsze jest cukierkowo, jak się wydaje na Instagramie. Jeżeli też macie czasem wszystkiego dość i łapiecie doła — to normalne.

– napisała Wieniawa.

Na koniec poradziła fanom, żeby pozwolili sobie czasem na chwile słabości.

Przyjmijcie to i nie walczcie z tym. Czasem trzeba sobie popłakać, żeby się oczyścić, a potem dalej walczyć o swoje

– czytamy w Instastories.

Fotografie: Instagram.com (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować