×

Piękna blondynka pokazała swojego męża. Mało kto wierzy, że jest z nim z miłości

Podobno tylko wnętrze się liczy, a nie wygląd. Mówi się nawet, że miłość jest ślepa. Czy właśnie tak ślepo zakochana jest w swoim mężu Elena Plotnikova? Piękna blondynka pokazała swojego męża.

Aktywna influencerka

Piękna Rosjanka chętnie dzieli się swoimi zdjęciami na Instagramie. Kobieta umieszcza w mediach społecznościowych również zdjęcia swojego pupila, którym jest… lwiątko. Luksusowe samochody, drogie ubrania i przepiękne rezydencje, to codzienność Eleny.

Piękna blondynka pokazała swojego męża. Miłość do pieniędzy?

Plotnikova ma 217 tysięcy obserwatorów na profilu społecznościowym, jednak część internautów zarzuca kobiecie miłość do pieniędzy, a nie do niezbyt urodziwego mężczyzny.

Piękna blondynka pokazała swojego męża. Jej mąż jest biznesmenem i wpływowym politykiem

Prawdopodobnie, to właśnie te „zalety” spowodowały, że w sercu Eleny zrobiło się cieplej. Niestety, małżonek nie jest zbyt przystojny i być może właśnie dlatego, Rosjanka rzadko się z nim fotografuje. W końcu nie wpasowuje się w jej idealny świat.

A może naprawdę się kochają?

Życie na wysokim poziomie, jakie zapewnia Elenie mąż jest przecież pośrednim dowodem miłości. Ona z kolei, może dba o swojego ukochanego, a ograniczanie zdjęć z jego udziałem w Internecie, to jedynie przejaw szacunku do jego prywatności.


Bez względu na prawdziwe intencje kobiety, parę już okrzyknięto w mediach społecznościowych „piękną i bestią”.

Czy to jest prawdziwa miłość? Sami oceńcie

Fotografie: www.instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij