×

Michał Wiśniewski ogłosił płeć kolejnego dziecka. Zrobił już nawet tatuaż i poprosił fanów o jedno

Michał Wiśniewski i jego żona Pola spodziewają się drugiego wspólnego potomka. To już szósta ciąża Poli, której nie znosi zbyt dobrze. Mimo tego zadowoleni rodzice już teraz wybierają imię dla kolejnego maleństwa. Muzyk zdradził płeć oraz zaznaczył, że ma już pewne typy, co do imienia kolejnego malca. Zapewnił, że i tym razem imię nie będzie odbiegać od poprzednich. Jesteście ciekawi, na jakie imię zdecyduje się popularny muzyk?

Kolejne dziecko Wiśniewskiego

Dzieci Michała Wiśniewskiego to jego największa duma. Muzyk i jego aktualna, piąta żona, Pola, spodziewają się drugiego wspólnego potomka. Pola przekazała mężowi tę nowinę w dość efektowny sposób. Mianowicie podczas 50. urodzin muzyka wręczyła mu w prezencie zdjęcie z pozytywnym testem ciążowym. W tym samym dniu małżeństwo odnowiło swoją przysięgę małżeńską.

Z obecną żoną Polą mają już jednego synka Falco Amadeusa, który niedługo zostanie starszym bratem. Szczęśliwa mama zamieściła na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z małym Falco trzymającym w rączce pozytywny test ciążowy. w ten sposób ogłosili informację o kolejnym dziecku Wiśniewskiego.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Pola Wiśniewska (@wisniewska_pola)

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Pola Wiśniewska (@wisniewska_pola)

„Na pewno to będzie imię na „c” bo mam już taki tatuaż”

Muzyk często relacjonuje w Internecie kolejną ciążę swojej małżonki. Wokalista zdradził ostatnio, że jego małżonka nie najlepiej znosi obecną ciążę:

Pola trudno znosi ciążę. A jest jakaś kobieta, która z łatwością przechodzi przez pierwszy trymestr? To w ogóle nie jest łatwy czas

– wyznał w rozmowie z Pomponikiem.

Natomiast w rozmowie z Plejadą wyznał, że marzy o córce. Dodatkowo na swoim profilu umieścił intrygujący post „#Cloe”, informując jakie imię marzy mu się dla kolejnego dziecka. Wygląda na to, że teraz będzie musiał zmienić swoje plany. Na swoim
InstaStory dodał fotografię wskazującą, że jednak będzie to chłopiec.

Instagram

Dopowiedzmy, że wokalista zdążył już wytatuować sobie na ciele literkę „C”. W związku z tym Wiśniewski, wystosował do fanów prośbę o pomoc w wyborze imienia dla chłopca zaczynającego się właśnie od „C”

Na pewno to będzie imię na „c” bo mam już taki tatuaż

– wyznał wokalista.

Poza tym zapewnił fanów, że imię to nie będzie odbiegać od imion jego poprzednich dzieci.

Źródła: rozrywka.radiozet.pl, plejada.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x