×

Ojciec Meghan Markle opublikował jej prywatne zdjęcia z dzieciństwa. „To chwyt poniżej pasa”

Wokół Meghan i Harry’ego ostatnio dzieje się wyjątkowo dużo. Porzucenie obowiązków królewskich, choroba królowej Elżbiety II, a do tego oskarżenia o nieumiejętną opiekę nad dzieckiem. Jakby tego było mało, oliwy do ognia postanowił dolać teść księcia Harry’ego, który opublikował zdjęcia młodej Meghan Markle. Te fotografie nie spodobały się rodzinie królewskiej.

Ogromna presja

Elżbieta II zaczęła odwoływać kolejne oficjalne spotkania z powodu złego stanu zdrowia. Wielu wiązało chorobę królowej z ostatnimi problemami w rodzinie królewskiej. Po tym, jak Meghan i Harry postanowili, że pójdą własną ścieżką i rozpoczną nowe życie w Kanadzie, część Brytyjczyków było wręcz oburzonych. Decyzję miała też ciężko przyjąć sama królowa.

Sprawy nie ułatwiał fakt, że w ostatnim czasie w rodzinie królewskiej na jaw wychodziły kolejne skandale. Niedawno media obiegły szokujące informacje o rzekomej pedofilii księcia Andrzeja.

Szczególna presja spoczywa na Meghan, która – w przeciwieństwie do Kate – nie jest ulubienicą brytyjskich mediów. Cokolwiek mówi i robi, księżna znajduje się pod ciągłym obstrzałem. Odkąd urodził się mały Archie, Meghan zarzucano, ze nie potrafi opiekować się własnym dzieckiem.

Zdjęcia młodej Meghan Markle

Życia księżnej nie ułatwia nawet jej najbliższa rodzina, która co rusz stara się o sobie przypomnieć. Szczególnie ojciec Meghan – 75-letni Thomas Markle lubi dzielić się informacjami o córce, z którą od dawna nie ma kontaktu. Tym razem postanowił pokazać jej zdjęcia z dzieciństwa.

To jednak nie wszystko. Mężczyzna udostępnił dla Channel 5 film, pełen prywatnych fotorelacji i nagrań rodzinnych. Jak twierdzi, zasługuje na rekompensatę od pary książęcej, dlatego zarabia udostępniając podobne materiały.

Thomas Markle stwierdza, że i tak nie ma przecież kontaktu z córką. Ich relacje nie mogą więc być jeszcze gorsze. Cóż, lepsze też pewnie nie będą. Na szczęście Meghan nie ma się czego wstydzić. Na zdjęciach wygląda naprawdę uroczo. Fotografie pochodzą z czasów, gdy przyszła księżna była nastolatką.

Nagrania oraz fotorelacje z konkursów tanecznych i szkolnych przedstawień, obejrzało już ponad milion widzów!

W prywatnym dokumencie na temat swojego życia Markle stwierdził, że to on przepowiadał córce świetlaną przyszłość i skoro on opiekował się w dzieciństwie Meghan, to teraz ona wraz z mężem powinna go wesprzeć finansowo:

W tym momencie są moimi dłużnikami. Rodzina królewska jest mi dłużna, Harry jest mi dłużny, Meghan jest mi dłużna. Za to wszystko, co przeżyłem, powinienem być wynagrodzony. Moja córka mówiła mi, że kiedy będę seniorem, zajmie się mną. Jestem seniorem, więc pora zaopiekować się tatusiem

Ciężko przypuszczać, by w ten sposób ocieplił relację z córką…

Źródła: www.plotek.pl, popularne.pl
Fotografie: Twitter.com, YouTube.com

Może Cię zainteresować

zamknij