×

Meghan Markle nie umie nosić dziecka? Padły ostre słowa

Gdy Meghan Markle i książę Harry wycofali się z rodziny królewskiej, jednym z głównych powodów była chęć zyskania odrobiny spokoju. Tymczasem znaleźli się pod obstrzałem mediów z całego świata. Fala krytyki, która wylała się na parę, zdaje się nie mieć końca. Teraz oburzenie internautów wywołały najnowsze zdjęcia z małym Archiem. Czy Meghan Markle nie umie nosić własnego dziecka?

W ogniu krytyki

Cokolwiek robi, media patrzą jej na ręce. Księżna poddawana była nieustannej krytyce odkąd wzięła ślub z Harrym. Jednak sytuacja pogorszyła się, gdy na świat przyszedł syn pary – Archie. Media poddawały szczegółowej analizie nawet wypukłości na ciążowym brzuchu księżnej.

Co ciekawe, księżna Kate cieszy się się o wiele większą sympatią mediów. Jej opieka nad dziećmi często stawiana jest za wzór.

Zupełnie inaczej sytuacja wygląda w przypadku Meghan. Zdjęcia, które powstają podczas wspólnych wyjść z dzieckiem, wywołują w sieci prawdziwą burzę.

Meghan Markle nie umie nosić dziecka?

Złośliwe komentarze pojawiły się już po pierwszym publicznym wyjściu małego Archiego. Młoda mama zabrała synka na coroczny charytatywny mecz polo, w którym brał udział książę Harry. I tak się zaczęło.

Internautów oburzyła nie tylko kreacja Meghan, ale przede wszystkim, sposób, w jaki opiekowała się Archim. Według niektórych, Meghan robiła to wyjątkowo nieudolnie, źle trzymając dziecko i nie zakładając na jego główkę czapki, chroniącej przed słońcem.

Teraz oskarżenia powróciły ze zdwojoną siłą. Internauci nie pozostawili na Meghan suchej nitki po tym, jak w mediach pojawiły się jej zdjęcia z niespełna rocznym synkiem w „wisiadle”.

To niektóre z komentarzy pod zdjęciem:

Proszę, pokażcie Meghan, jak prawidłowo nosi się nosidełko zanim biedny mały Archie wypadnie.

Inna internautka pisze:

Niesie to dziecko jak worek ziemniaków.

Mają rację?

 

Specjaliści przeciwko księżnej

Nie tylko internautom nie podoba się sposób, w jaki Megan nosi dziecko. Chociaż Archi ma nosidło Ergo 360 Omni za prawie 800 zł, ważny jest również sposób, w jaki się z niego korzysta.

Według specjalistów, długotrwałe noszenie dziecka w sposób, w jaki robi to Megan, negatywnie wpływa na jego stawy biodrowe, postawę i kręgosłup.

Pomimo tego, że na zdjęciach Markle jest uśmiechnięta i wygląda na szczęśliwą, jej sytuacja w ostatnich tygodniach jest nie do pozazdroszczenia. Po tym, jak para ogłosiła, że chce wycofać się z życia rodziny królewskiej, paparazzi śledzą niemal każdy ruch Meghan.

Czy sielankowe życie księżnej to tylko iluzja?

 

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter.com

Może Cię zainteresować

zamknij