×

Meghan Markle nie umie nosić dziecka? Padły ostre słowa

Markle nie umie nosić dziecka
Twitter

Gdy Meghan Markle i książę Harry wycofali się z rodziny królewskiej, jednym z głównych powodów była chęć zyskania odrobiny spokoju. Tymczasem znaleźli się pod obstrzałem mediów z całego świata. Fala krytyki, która wylała się na parę, zdaje się nie mieć końca. Teraz oburzenie internautów wywołały najnowsze zdjęcia z małym Archiem. Czy Meghan Markle nie umie nosić własnego dziecka?

W ogniu krytyki

Cokolwiek robi, media patrzą jej na ręce. Księżna poddawana była nieustannej krytyce odkąd wzięła ślub z Harrym. Jednak sytuacja pogorszyła się, gdy na świat przyszedł syn pary – Archie. Media poddawały szczegółowej analizie nawet wypukłości na ciążowym brzuchu księżnej.

Co ciekawe, księżna Kate cieszy się się o wiele większą sympatią mediów. Jej opieka nad dziećmi często stawiana jest za wzór.

Zupełnie inaczej sytuacja wygląda w przypadku Meghan. Zdjęcia, które powstają podczas wspólnych wyjść z dzieckiem, wywołują w sieci prawdziwą burzę.

Meghan Markle nie umie nosić dziecka?

Złośliwe komentarze pojawiły się już po pierwszym publicznym wyjściu małego Archiego. Młoda mama zabrała synka na coroczny charytatywny mecz polo, w którym brał udział książę Harry. I tak się zaczęło.

Internautów oburzyła nie tylko kreacja Meghan, ale przede wszystkim, sposób, w jaki opiekowała się Archim. Według niektórych, Meghan robiła to wyjątkowo nieudolnie, źle trzymając dziecko i nie zakładając na jego główkę czapki, chroniącej przed słońcem.

Markle nie umie nosić dziecka
Twitter

Teraz oskarżenia powróciły ze zdwojoną siłą. Internauci nie pozostawili na Meghan suchej nitki po tym, jak w mediach pojawiły się jej zdjęcia z niespełna rocznym synkiem w „wisiadle”.

To niektóre z komentarzy pod zdjęciem:

Proszę, pokażcie Meghan, jak prawidłowo nosi się nosidełko zanim biedny mały Archie wypadnie.

Inna internautka pisze:

Niesie to dziecko jak worek ziemniaków.

Mają rację?

 

Markle nie umie nosić dziecka
Twitter
Markle nie umie nosić dziecka
Twitter

Specjaliści przeciwko księżnej

Nie tylko internautom nie podoba się sposób, w jaki Megan nosi dziecko. Chociaż Archi ma nosidło Ergo 360 Omni za prawie 800 zł, ważny jest również sposób, w jaki się z niego korzysta.

Według specjalistów, długotrwałe noszenie dziecka w sposób, w jaki robi to Megan, negatywnie wpływa na jego stawy biodrowe, postawę i kręgosłup.

Pomimo tego, że na zdjęciach Markle jest uśmiechnięta i wygląda na szczęśliwą, jej sytuacja w ostatnich tygodniach jest nie do pozazdroszczenia. Po tym, jak para ogłosiła, że chce wycofać się z życia rodziny królewskiej, paparazzi śledzą niemal każdy ruch Meghan.

Czy sielankowe życie księżnej to tylko iluzja?

 

Markle nie umie nosić dziecka
Twitter
Markle nie umie nosić dziecka
Twitter
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter.com

Może Cię zainteresować

zamknij