×

Zbiorowy gwałt na 4-latce. Oprawcy dziewczynki mieli mniej niż 13 lat

Niewyobrażalnego czynu dopuścili się chłopcy w wieku od 10 do 13 lat. Mieli oni dokonać zbiorowy gwałt na 4-latce. Sprawę bada policja.

Zbiorowy gwałt na 4-latce

Całą sprawę opisuje Daily Mail. W Muldersdrift w Republice Południowej Afryki doszło do zbiorowego gwałtu na 4-letniej dziewczynce. W tej sprawie policja zatrzymała czterech chłopców w wieku od 10 do 13 lat.

Aktualnie nastolatkowie przebywają w ośrodku dla nieletnich. Wkrótce staną przed sądem, który zdecyduje o ich dalszym losie.

Śledczy ciągle prowadzą dochodzenie w tej sprawie, aby wyjaśnić wszelkie okoliczności brutalnego gwałtu na 4-letniej dziewczynce. Na razie policja nie potwierdza żadnych spekulacji dotyczących tej sprawy, które pojawiają się w mediach.

Przemoc seksualna wobec dzieci

Daily Mail podało, że w RPA jest wiele przypadków przemocy seksualnej wobec kobiet i dzieci. Na ten problem zwróciło także uwagę ONZ, ostrzegając, że jest to zjawisko „wszechobecne”.

W ostatnim czasie w RPA zgwałcono także 5-letnią dziewczynkę w Khutsong. W tej sprawie zatrzymano 24-letniego mężczyznę. Z informacji uzyskanych przez dziennikarzy wspomnianego źródła wynika, że sprawca włamał się do domu dziecka, gdzie przebywała jego ofiara. Podejrzany został odnaleziony po „długich poszukiwaniach”.

Ostatnio pisaliśmy także o masowym gwałcie na 16-latce, w którym uczestniczyć miało aż 30 mężczyzn. Sprawa wywołała ogromne oburzenie w Izraelu, które zaowocowało m.in. kilkoma większymi protestami w kraju.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: www.wprost.pl, wiadomosci.radiozet.pl, www.dailymail.co.uk
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Pixabay, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij