×

Zaskakujące zmiany w TVN. Fani seriali oraz programów rozrywkowych będą rozczarowani

Zaskakujące zmiany w TVN. Złe wieści między innymi dla fanów programu „Kuba Wojewódzki”, a także widzów nowych seriali, tj.”Kod genetyczny”. Stacja podjęła radykalne decyzje.

Zaskakujące zmiany w TVN

Szumnie zapowiadana wiosenna ramówka stacji wystartowała zaledwie parę tygodni temu. Tymczasem już szykują się zmiany i to takie, które zaskoczą wszystkich widzów.

Choć wielu Polaków pozostaje w swoich domach i musi stawić czoła przedłużającemu się okresowi izolacji od świata, TVN zdecydował o wprowadzeniu licznych zmian. O ile zrozumiałe były decyzje o zawieszeniu programów z udziałem publiczności, o tyle nowe pomysły stacji już bulwersują wielu widzów.

Z informacji portalu Wirtualnemedia.pl wynika, że od przyszłego tygodnia z anteny znikają najbardziej popularne programy i nowe seriale TVN. Powodem zmian jest… pandemia koronawirusa.

Co zniknie z anteny TVN?

Według portalu w nadchodzących tygodniach nie obejrzymy premierowych odcinków „Kuchennych rewolucji”, „Co za tydzień” i „Superwizjera”, a także programów „Kuba Wojewódzki” i „Milionerzy”. Emitowane będą jedynie powtórki.

Prawdopodobnie z anteny znikną również premierowe odcinki seriali „Kod genetyczny” i „Chyłka – kasacja”.

Natomiast program „Ślub od pierwszego wejrzenia” będzie przeniesiony z anteny TVN7 do TVN. Z kolei „Ukryta prawda” będzie emitowana od poniedziałku do piątku o godz. 18.00, ale również i w tym przypadku, fani zobaczą jedynie odcinki powtórkowe.

Bez zmian pozostaje emisja serialu „Motyw” (we wtorki o godz. 21:30) i programu „Ameryka Express” (w środy o godz. 21:30).

Planowane zmiany mają wejść w życie na przełomie marca i kwietnia.

Jakie programy zawieszono w telewizji?

Przypomnijmy, że to nie pierwsze zmiany, jakie zaszły w stacjach telewizyjnych z powodu koronawirusa. Modyfikacje wprowadził również Polsat, który zawiesił „Taniec z gwiazdami” oraz program „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Emisję „Dance dance dance” i „Star Voice. Gwiazdy mają moc” zawiesił natomiast nadawca publiczny.

Wpływ koronawirusa na rozrywkę

Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN, w rozmowie z portalem Wirualnemedia.pl, przyznał:

Zmiany w ramówce są podyktowane przede wszystkim sytuacją produkcyjną. W związku z pandemią koronawirusa musieliśmy wstrzymać niemal wszystkie nagrania, poza realizowanymi w warunkach szczególnej ostrożności: „Dzień dobry TVN” i „Uwagą”. Musimy oszczędniej gospodarować już nagranymi programami, bo nie wiemy jak szybko będziemy mogli wznowić nagrania, a nie chcielibyśmy w którymś momencie znaleźć się w sytuacji pustego magazynu.

Jednak nie tylko stacje telewizyjne muszą radzić sobie z problemami, wywołanymi koronawirusem. W obliczu wyzwania stanęły również teatry i kina. Odwoływane są koncerty oraz festiwale.

Polacy namawiani są do pozostawania w domach. Ale czy w tej sytuacji, widzom spodoba się decyzja TVN?

Polecane

Może Cię zainteresować