×

„Taniec z gwiazdami” zawieszony do jesieni! Powodem jest rozprzestrzeniający się koronawirus

„Taniec z gwiazdami” zawieszony! Drugi odcinek 11. edycji „Tańca z gwiazdami” w Polsacie (a 24. ogólnie) zakończył się niespodziewaną decyzją. Prowadzący Krzysztof Ibisz poinformował widzów i uczestników o zawieszeniu tanecznego programu do jesieni.

Odcinek w cieniu koronawirusa

Drugi odcinek 11. edycji „Tańca z gwiazdami” w obliczu zagrożenia koronawirusem odbył się bez udziału publiczności. Tancerzy dopingowali z widowni tylko pozostali uczestnicy programu. Mimo trudnej sytuacji uczestnicy dali z siebie wszystko.

Po zsumowaniu głosów jurorów, najwyższe lokaty zdobyli: Anna Karwan i Jan Kliment, którzy uzyskali 27 punktów za walca wiedeńskiego oraz Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, którzy urzekli jurorów zmysłowym tangiem za 30 punktów.

„Taniec z gwiazdami” zawieszony

W chwili, gdy wszystkie pary ustawiły się na schodkach w oczekiwaniu na werdykt, prowadzący Krzysztof Ibisz ogłosił decyzję producentów.

Jak ujawnił, „Taniec z gwiazdami” zostanie zawieszony z powodu epidemii koronawirusa, a wszystkie pary w tym samym składzie, bo w piątkowym odcinku nikt nie odpadł, spotkają się w jesiennej edycji.

To było zupełnie niespodziewane. Wielu uczestników z trudem hamowało łzy. Niemniej jednak odnieśli się do decyzji producentów z pełnym zrozumieniem.

Źródła: www.eska.pl, www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij