×

Żyła w końcu odniesie się do zarzutów Justyny. Program z jego udziałem obejrzysz w telewizji

Bohaterem najbliższego odcinka programu „Uwaga. Kulisy sławy” będzie znany wszystkim skoczek narciarski, Piotr Żyła. Nie ulega wątpliwości, że swoją osobą przyciągnie przed ekrany telewizorów mnóstwo widzów. Wszystko za sprawą sytuacji w jego związku, która już od dłuższego czasu jest mocno nagłaśniana w mediach. Nie ma się więc co dziwić, że z zapowiedzi programu jednoznacznie wynika, że skoczek odniesie się w reportażu do rozstania z Justyną.

Zapowiedź odcinka z udziałem Piotra Żyły

Zapowiedź kolejnego odcinka już sama w sobie jest ciekawa i nie bez powodu wzbudza kontrowersje. Okazuje się, że punkt widzenia ze strony Piotrka jest zupełnie inny, niż przedstawia to Justyna.

Przyszedł czas, żeby podsumować to, co się do tej pory działo. Informacja o kochance to tak naprawdę nie wiem skąd się wzięła. To nie było tak, że wyprowadziłem się, że zostawiłem rodzinę, to jest w ogóle całkowitą nieprawdą

Justyna nie pozostała dłużna mężowi. Jej odpowiedź zwala z nóg

Kiedy tylko Justyna dowiedziała się, że Piotr opowie publicznie o rozstaniu z żoną, ta postanowiła dodać kilka słów od siebie na temat tego, jak to wyglądało z jej punktu widzenia. Trzeba przyznać, że w wyjątkowo dosadny sposób wygarnęła mu wszystko, co rzekomo z nim przeżyła. Grożenie pobiciem, traktowanie dzieci jak zabawki, czy plucie w twarz to tylko część zachowań, które zarzuciła skoczkowi Justyna. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj.

Może Cię zainteresować

zamknij