×

Justyna Żyła pokazała dom za milion złotych. Robi wrażenie?

To był rozwód, który przyniósł… sławę i pieniądze. Żona sławnego skoczka narciarskiego straciła miłość, ale okazało się to jedynie początkiem zmian w jej życiu. Po rozwodzie, żona Piotra Żyły zamieszkała w domu, który przypadł jej w efekcie podziału majątku. Teraz Justyna Żyła pokazała dom za milion złotych w Wiśle-Kopydło.

Nowe życie po rozwodzie

Jeszcze niedawno Justyna Żyła nie była rozpoznawalna. Zaczęło się to zmieniać w momencie, w którym jej mąż odnosił pierwsze sukcesy w skokach narciarskich. Wtedy media zainteresowały się żoną tryskającego humorem i lubianego skoczka.

Kariera Justyny nabrała tempa, gdy w mediach rozniosła się wieść, że skoczek porzucił ją z dwójką dzieci. Kobieta przeszła rozwód, a przy tym niezwykłą metamorfozę, nie tylko fizyczną. Dziś ma już na swoim koncie rozbieraną sesję w Playboyu, występ w „Tańcu z gwiazdami”, gotowanie na YouTubie i – co ciekawe – mediowanie między skłóconymi parami. W planach celebrytki jest również… wydanie książki.

Justyna Żyła pokazała dom za milion złotych

Ponoć powodem rozstania pary była zdrada skoczka. W podziale majątku po rozwodzie w 2018 roku, Justynie przypadł dom w Wiśle-Kopydło. Media szacowały wówczas, że wartość rezydencji wynosi około miliona złotych.

Żyła chętnie pokazywała na Instagramie wnętrze domu, ale teraz pochwaliła się również tym, jak wygląda na zewnątrz. Justyna pokazała swój ogród i taras na InstaStories. Fani najbardziej pozazdrościli jej widoku z okna.

Z domu Justyny widać piękne góry.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, www.instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij