×

Wiemy, czym zajmuje się córka Adama Małysza. Jej talent jest nieco inny niż taty sportowca

Córkę Adama Małysza, Karolinę nie często można zobaczyć w mediach. Nie chce korzystać ze sławy taty, aby zostać docenioną. Jednak jej ciężka praca się opłaciła, bo efekty są spektakularne! Co takiego robi córka Adama Małysza?

Co robi córka Adama Małysza?

20-letni córka znanego skoczka prowadziła dotąd całkowicie normalne życie. Nie można było jej spotkać ani na ściankach ani na czerwonych dywanach. Dopiero niedawno pojawiła się w mediach za sprawą reklamy, w której wystąpiła z rodzicami. 

Niedługo potem Adam Małysz ogłosił jej zaręczyny. Swego czasu mówiło się, że Karolina ma szansę otrzymać zaproszenie do kolejnego sezonu Tańca z Gwiazdami, jednak sprawa ta szybko ucichła.

Wiele osób śledzi kolejne kroki Małyszówny. Rośnie bowiem zainteresowanie przygotowaniami do ślubu, który prawdopodobnie wkrótce się odbędzie. Chociaż brak informacji na temat zbliżającego się wydarzenia, córka skoczka, nomen omen, zaskoczyła media czymś zupełnie innym. Okazało się, że jest utalentowaną makijażystką.

Córka Adama Małysza wychodzi z cienia

Swoje konto na Instagramie prowadzi już od lutego 2018 roku. Jednak nikt wcześniej nie powiązał go bezpośrednio z tą Karoliną. Jej prace możecie ocenić sami.

Wiedzieliście, że córka Małysza maluje twarze?

Źródła: www.pudelek.pl
Fotografie: Instagram.com (miniatura wpisu), Instagram.com

Może Cię zainteresować