×

21-letnia córka Adama Małysza zaręczyła się! Na Instagramie pochwaliła się zdjęciami

Adam Małysz, który zapisał się w historii skoków narciarskich grubymi, złotymi literami, to bez wątpienia jeden z najbardziej lubianych, byłych już sportowców Polski. Nasz Mistrz Świata zakończył już karierę, a obecnie zajmuje stanowisko dyrektora koordynatora ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w Polskim Związku Narciarskim. Były skoczek wiedzie również szczęśliwe życie prywatne – jest w związku małżeńskim z 40-letnią Izabelą, z którą ma 21-letnią córkę Karolinę.

Teraz okazuje się, że w życiu rodziny Małysza nastąpił przełom, bowiem jedyna córka skoczka właśnie się zaręczyła!

Karolina poinformowała o wyjątkowym wydarzeniu w swoim życiu na swoim profilu na Instagramie

Córka byłego skoczka narciarskiego zamieściła w mediach społecznościowych dwa zdjęcia, które zostały zrobione podczas wycieczki do Barcelony. Na jednym z nich widzimy, jak całuje swojego partnera, Kamila, a na drugim… pierścionek zaręczynowy na dłoni 21-latki! Dziewczyna oznajmiła także w opisie do zdjęcia, że przyjęła oświadczyny od swojego mężczyzny, z którym spotyka się już od co najmniej dwóch lat. W związku z tą radosną nowiną internauci błyskawicznie pośpieszyli z licznymi gratulacjami w komentarzach pod pięknymi zdjęciami.

Instagram

Szczęśliwa rodzina

Patrząc na wiek Karoliny, możemy zauważyć, że Adam Małysz miał zaledwie 20 lat, a jego ukochana 19, kiedy jedyna córka pary przyszła na świat 31 października 1997 roku. Nie przeszkodziło to jednak parze w stworzeniu udanego i szczęśliwego małżeństwa, o które w dzisiejszych czasach niestety jest coraz trudniej.

Instagram

Popularne przyłącza się do gratulacji i życzy wszystkiego najlepszego u boku nowego narzeczonego!

Może Cię zainteresować