×

Mały chłopiec płacze po meczu z Kolumbią. Wtedy do akcji wkraczają kibice drużyny przeciwnej

Polska reprezentacja piłki nożnej przekreśliła sobie drogę do awansu do fazy pucharowej Mistrzostw Świata przegranym meczem z Kolumbią, który zakończył się tragicznym dla nas wynikiem 0:3. Przegraną w drugim, a zarazem najważniejszym dla nas meczu grupowym, musieli przełknąć nie tylko piłkarze i cały sztab szkoleniowy, ale przede wszystkim kibice, którzy oczekiwali od naszego zespołu czegoś więcej. Klęskę polskiej drużyny tuż po meczu bardzo przeżył jeden z polskich kibiców, który podczas spotkania z Kolumbią siedział na trybunach. Po chwili jednak bardzo miło się zaskoczył…

Reakcja młodego kibica

Kiedy chłopiec nie mógł pogodzić się z porażką naszej reprezentacji i zaczął płakać, zauważyli to fani Kolumbii, którzy natychmiast stanęli na wysokości zadania i odpowiednio zareagowali. Swoim zachowaniem udowodnili, że wiedzą, czym jest empatia i pokazali to w najpiękniejszy z możliwych sposobów.

Pomocna dłoń Kolumbii

Kiedy mały kibic polskiej reprezentacji zaczął płakać, fani przeciwnej drużyny zaczęli skakać i krzyczeć „Polska, Polska, Polska…”, aby go pocieszyć i powstrzymać dziecięce łzy.

To nie pierwszy tego typu przypadek

Przypomnijmy sobie chociażby małego chłopca, który podszedł do polskiego YouTubera, wręczył mu koszulkę Kolumbii i powiedział: „Nie bądź smutny, to dla Ciebie. Będzie dobrze”. Więcej informacji na ten temat możesz przeczytać tutaj.

Polecane

Może Cię zainteresować