×

Treser zaatakowany przez 4 tygrysy. Dopiero po 7 minutach zostawiły ciało 61-latka

Na terenie południowych Włoch doszło do tragedii. W Triggaiano tygrysy zaatakowały swojego tresera w czasie sesji treningowej. Zwierzęta wpadły w prawdziwy szał, a 61-latek nie miał szans na przeżycie.

Jeden z tygrysów rzucił się na tresera

To miał być dla niego zwykły dzień w pracy. Ettore Weber zajmował się tresurą zwierząt w cyrku. W dzień makabry próbował nauczyć tygrysy nowej sztuczki. Niestety jedno ze zwierząt rzuciło się na 61-latka. Po chwili dołączyły do niego 3 pozostałe tygrysy.

Pomoc przyszła po 7 minutach

Weber nie miał w zasadzie żadnych szans na przeżycie. Zwierzęta były rozjuszone, więc nikt nie mógł nic zrobić. Akcja ratunkowa była możliwa dopiero po siedmiu minutach, kiedy tygrysy zostawiły ciało powalonego mężczyzny. 61-latek został przewieziony do szpitala. Niestety lekarze nie byli w stanie pomóc, ponieważ obrażenia były zbyt rozległe. Treser zmarł w placówce.

Na razie tygrysy nie będą występować

Odpowiednie służby prowadzą śledztwo w sprawie. Cztery tygrysy zostały na razie zabrane z cyrku. Nie będą pojawiać się przed publicznością, przynajmniej do czasu wyjaśnienia przyczyn makabrycznego wypadku.

Może Cię zainteresować

zamknij