×

Mama chciała kupić tort urodzinowy dla pociechy. Otrzymała go za razem z tajemniczym listem

Wzruszający list w torcie urodzinowym znalazła mama, która chciała kupić ciasto dla córki. Okazało sie, że razem z darmowym wypiekiem dostała list.

Przygotowanie imprezy urodzinowej

Mama dwójki dzieci w Teksasie powiedziała w wywiadzie dla Fox News, że jej serce roztopiło się kiedy dowiedziała się, że anonimowa kobieta zapłaciła za jej tort urodzinowy dziecka i umieściła tam wiadomość. Holly Grimet podzieliła się tą historią na Facebooku w sobotę, wyjaśniając, że niedawno poszła do supermarketu Kroger w Alvin, aby odebrać ciasto i babeczki.

Wcześniej złożyła na nie zamówienie i były przeznaczone na imprezę urodzinową córki. Jednak gdy dotarła do piekarni, pracownicy powiedzieli jej, że inna kobieta już za nie zapłaciła. Okazało się, że wśród słodkości ukryty jest niewinnie wyglądający list. Jego treść doprowadziła kobietę do płaczu.

Wzruszający list w torcie urodzinowym

Holly początkowo nie chciała organizować urodzin i wszystko robiła na „szybko”. Gdy odebrała ciasto oraz słodkości okazało się, że jest tam ukryty list. Gdy mama dwójki dziewczynek przeczytała go, popłakała się:

Mój syn Nehemiasz miałby dziś osiem lat. Chcę pamiętać o moim synu, czyniąc dobro innym. Mam nadzieję, że spodoba ci się ciasto Twojego dziecka i mam nadzieję, że Twój dzień będzie wyjątkowy. Przytrzymaj dziś dziecko trochę mocniej, obserwuj, jak się bawią, bądź cierpliwy. Pocałuj ich słodką, małą dłoń i powiedz jak bardzo je kochasz. Nasze dzieci to takie wyjątkowe prezenty. Mam nadzieję, że twój dzień jest piękny. Wiele miłości ode mnie i mojego anioła w niebie dla twojej rodziny.

Treść poruszała ją bardzo dogłębnie, bo jej córka obchodziła właśnie 8 urodziny. Dla niej osobiście jest to wielkie przeżycie i przypomnienie jak wielkim szczęściem jest fakt, że ma dwójkę cudownych dzieci. 

Holly Grimet ma nadzieję, że jej post na Facebooku pomoże zidentyfikować tajemniczą kobietę. Chce jej podziękować osobiście oraz potwierdziła, że zapłaciła za tort urodzinowy innego dziecka w Alvin.

Wzruszający list w torcie urodzinowym
Facebook
Wzruszający list w torcie urodzinowym
Facebook
Źródła: www.o2.pl, www.click2houston.com, www.foxnews.com, www.chron.com
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować