×

Cezary Pazura pokazał twarz córeczki. Fani nie mogą się zdecydować do kogo podobna

Do tej pory Edyta i Cezary Pazurowie ukrywali buźki swoich pociech, mimo że od zdjęć z nimi na Instagramie wcale nie stronili. Tym razem jednak aktor zrobił wyjątek. Właśnie dziś Cezary Pazura pokazał twarz córki. Jest urocza i bardzo do niego podobna!?

Wyjątek z wyjątkowej okazji

Dziś są urodziny najstarszej córeczki Edyty i Cezarego Pazurów. Właśnie z tej okazji dumny tata postanowił opublikować na swoim Instagramie zdjęcie dziewczynki. Tym razem zrobił to jednak zupełnie inaczej niż zawsze… Nie ukrywał jej uroczej buźki. Możemy podziwiać ją w pełnej okazałości! Jest śliczna!

Cezary-Pazura-pokazał-twarz-córki

Cezary Pazura pokazał twarz córki i złożył jej życzenia

Dwie fotografie 10-letniej Amelki Cezary opatrzył żartobliwym i wzruszającym opisem oraz oczywiście najlepszymi życzeniami dla córeczki!

Moja Gwiazda kończy dziś 10lat! Ciągle mnie pyta, czemu na wspólnych zdjęciach zawsze jest tyłem? „Wstydzisz się mnie tato?” Właśnie, że nie! Jesteś moją dumą i chlubą! Będę się zawsze Tobą chwalił. Jesteś najlepszą córeczką na świecie! Kocham Cię Amelko! Wszystkiego Najlepszego na 10te urodziny!!! Tatuś ❤️?❤️?❤️?❤️?❤️?❤️?❤️

Pazura-pokazał-twarz-córki

Fani aktora byli zachwyceni!

Pod zdjęciem opublikowanym przez Cezarego pojawiło się od razu wiele komentarzy z życzeniami i wyrazami zachwytu dla 10-letniej Amelki. Fani jednak nie mogą się zdecydować do kogo jest bardziej podobna.

O w mordę …ale podobna do taty ??

Awww bliźniak mamusi?piękna ??buziaki ??

foto 1 cala mama, 2 foto caly tata :D sto lat

Cały tatuś, sto lat ???

Córeczka Tatusia, ale z wyglądu to mamusia 100%! ? Wszystkiego dobrego

Wcześniej Pazurowie chwalili się córeczkami, jednak bez pokazywania ich twarzy. Edyta opublikowała kiedyś zdjęcie bujnej czupryny małej Rity, ale pilnowała, aby nie było widać jej buźki.

Może Cię zainteresować