×

Edyta Pazura pochwaliła się zdjęciem córeczki. Rita ma niespotykanie bujną czuprynę!

Edyta i Cezary Pazura zostali kilka miesięcy temu dumnymi rodzicami trzeciego dziecka. Ich córeczka Rita wyróżnia się na tle innych niemowląt, aby się o tym przekonać wystarczy jeden rzut oka…

Reklama

Edyta Pazura pochwaliła się ostatnio na Instagramie zdjęciem swojej córeczki Rity. Trudno nie zwrócić uwagi na jej bujną czuprynę. Mimo że dziewczynka ma zaledwie cztery miesiące, to ilość i długość jej włosów jest naprawdę zaskakująca!

Tylko spójrzcie

Reklama

„Ale czupryna?”

Na innym zdjęciu jest bardzo podobnie. Nic więc dziwnego, że internautki zachwycają się fryzurą malutkiej Rity i nie mogą przestać! My także się rozpływamy! ?

Ale ma włosy ????

Ale czupryna?

O Matko jakie włosy! ❤

Kiedy przyszła na świat, wcale nie było inaczej

Na jednym z pierwszych zdjęć, którymi pochwalili się szczęśliwi rodzice na Instagramie, wcale nie było inaczej. Już wtedy dało się zauważyć tę bujną czuprynkę. Sama Edyta żartowała, że „fryzjer jest potrzeby od zaraz”.

Popularny mit

Pod ostatnim zdjęciem nie obyło się bez pytań o popularny mit. Fanki zapytały Edytę, czy w związku z tak bujną czupryną Rity, miała zgagę. Jeśli niektórzy z Was nie wiedzą, to dla przypomnienia – mówi się, że jeśli mama cierpi z powodu tej niekomfortowej dolegliwości, to jej dziecko urodzi się z gęstymi, długimi włosami. Edyta od razu zaprzeczyła, pisząc: „Nie… to jakieś przesądy…”.

A u Was jak było?

Może Cię zainteresować