×

Edyta Pazura pochwaliła się niepublikowanym wcześniej zdjęciem ze ślubu. Minęło już 10 lat

1 maja to szczególna data dla Edyty i Cezarego Pazury. Właśnie tego dnia, 10 lat temu, para stanęła na ślubnym kobiercu. Z tej okazji, Edyta Pazura wrzuciła na Instagram niepublikowane wcześniej zdjęcie ze ślubu.

Edyta Pazura pokazała zdjęcie ze ślubu

Cezary i Edyta wzięli ślub 1 maja 2009 roku. Wówczas nie brakowało osób, które krytykowały ich związek ze względu na różnicę wieku, która wynosi 25 lat. Na szczęście słowa krytyki ucichły, a ich małżeństwo okazało się jednym z najtrwalszych w polskim show-biznesie.

Z okazji okrągłej, 10 rocznicy, Edyta Pazura wrzuciła piękne zdjęcie ze ślubu oraz kilkoma fotografiami ze spędzonych razem lat.

Do niepublikowanego wcześniej zdjęcia, Edyta dołączyła też emocjonalny cytat z Marii Dąbrowskiej:

Ani różnica poglądów, ani różnica wieku, nic w ogóle nie może być powodem zerwania wielkiej miłości. Nic, prócz jej braku

Cezary Pazura podziękował żonie

Post Edyty skomentował jej mąż, pisząc „Tylko ty słońce”. Cezary Pazura nie poprzestał jedynie na komentarzu. On również zamieścił na Instagramie rocznicowy wpis, w którym podziękował Edycie:

10 lat po ślubie, 12 lat razem! Nie zamieniłbym żadnego dnia! Ocean Miłości, Rzeka Szczęścia, po prostu TA Kobieta. 1.05.2009-1.05.2019
Dziękuję Słońce!

Poznali się w pociągu

Cezary i Edyta Pazura są ze sobą już 12 lat. W 2007 roku poznali się w pociągu relacji Kraków-Warszawa, a dwa lata później stanęli na ślubnym kobiercu. Przez 10 lat doczekali się trójki dzieci.

Podoba wam się zdjęcie ze ślubu, które pokazała Edyta Pazura?

Może Cię zainteresować