×

Justyna Żyła zrobiła wspaniały tort dla byłego męża. Wreszcie sobie przebaczyli?

Była żona polskiego skoczka lubi publikować swoje dzieła kulinarne w sieci. Ostatnio Justyna Żyła zrobiła wspaniały tort dla Piotrka. Czyżbyśmy o czymś nie wiedzieli?

Burzliwe rozstanie

O rozpadzie związku Justyny i Piotra Żyły usłyszeliśmy w 2018 roku. Para, która zawsze prezentowała się jako idealna rodzina, jednak prawda była zgoła inna. Proces rozpoczął się w czerwcu.

W trakcie wakacji wspomnianego roku Justyna i Piotr się rozwiedli, a sprawę śledziła cała Polska. Zaczęło się wtedy wzajemne oskarżanie o rozpadł małżeństwa. Justyna oskarżyła Piotra o romans, a ten z kolei wspominał, że kłócił się z żoną o wszystko i miał tego dość.

Nowy partner?

Justyna Żyła stara się być celebrytką i próbuje budować swoją karierę na występach programach rozrywkowych. Jej rozbierana sesja dla magazynu Playboy stała się początkiem jej drogi na czerwone dywany i ścianki.

Justyna Żyła zrobiła tort dla Piotrka

Justyna Żyła Fot. Playboy

Wielu internautów oskarża ją, że próbuje się rozwijać karierę przez nazwisko znanego skoczka. Okazało się także, że Justyna ma także nowego chłopaka! Jednak nie chwali się nim zbytnio i niewiele o nim wiadomo.

Przepięknie wykonany tort

Dwa dni temu na swojego istagrama Justyna wrzuciła zdjęcie przepięknie przygotowanego wypieku, przeznaczonego dla… byłego męża. Do tego miała niezwykle aktywną pomoc przy tworzeniu:

Praca zespołowa ???z niewielką pomocą „wyrośniętych krasnoludków „?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍♀️?‍?Dzieci przygotowały tort dla taty????

Tort wygląda naprawdę zjawiskowo i trudno oderwać od niego wzrok! Dodatkowo na samej górze znalazł się niezwykle miły akcent w postaci smoka:

Pomocnikami zostali nikt inny jak dzieci Piotra i Justyny – 12-letni Kuba i 7-letnia Karolina. Według słów Justyny oboje tęsknią za tatą, a jego urodziny to dobry czas na spotkanie. Sama kobieta przyznała w jednym z wywiadów, że jej relacje z byłym mężem uległy ociepleniu. Czy rozbite małżeństwo można znów posklejać? Ciężko to stwierdzić, ponieważ oboje deklarują, że mają już nowych partnerów.

Czy fakt, że Justyna Żyła zrobiła tort dla Piotrka oznacza coś więcej niż zwykłą uprzejmość?

Źródła: www.fakt.pl, www.plotek.pl, sport.se.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij