×

Justyna Żyła ma chłopaka! Pochwaliła się nim na Instagramie

Justyna Żyła ma nowego chłopaka? Wiele wskazuje na to, że tak! Celebrytka opublikowała na swoim InstaStories zdjęcia, które nie pozostawiają praktycznie żadnych złudzeń. Kim jest nowa miłość Justyny?

Głośne rozstanie z Piotrem Żyłą i kariera w show-biznesie

O Justynie Żyle zrobiło się głośno od czasu rozstania ze skoczkiem narciarskim, Piotrem Żyłą. Od tego momentu celebrytka próbuje swoich sił w show-biznesie. I tak oto wzięła udział w rozbieranej sesji dla magazyny „Playboy”, wystąpiła w „Tańcu z gwiazdami”, a nawet założyła kulinarny kanał na YouTubie, ponieważ, jak sama twierdzi, kocha gotować. Choć byłej żony skoczka było wszędzie pełno, wielu fanów celebrytki wciąż zastanawiało się, czy Justyna znajdzie nową miłość i kiedy to nastąpi. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że celebrytka ma to już za sobą.

Justyna Żyła ma nowego chłopaka

Justyna podzieliła się na swoim InstaStories zdjęciami z romantycznego spaceru po górach. Na pierwszy rzut oka widać, że celebrytka tryska radością, którą dzieli z inną osobą. Świadczyć może o tym zamieszczony do zdjęcia opis „Z najlepszym towarzystwem”.

To jednak dopiero początek. Idąc dalej, na kolejnym zdjęciu widzimy, jak celebrytka i jej wybranek trzymają się za ręce, podczas gdy w tle widać domek, delikatnie zachmurzone niebo i piękne góry.

I choć Justyna nie zdradziła, kim jest ani jak dokładnie wygląda tajemniczy mężczyzna, ostatnie zdjęcie mówi nieco więcej. Widać na nim faceta siedzącego tyłem do obiektywu. Nie sposób również nie zauważyć narysowanego tuż obok niego serduszka, które może świadczyć o tym, że to coś więcej niż „wypad z góry z kolegą”.

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na więcej informacji na temat „tajemniczego mężczyzny”. Jesteście ciekawi, kim jest wybranek Justyny?

Może Cię zainteresować

zamknij