×

Justyna Żyła nago w Playboyu. Żona popularnego skoczka w śmiałej sesji pokazuje swoje walory

Dramat w rodzinie Piotra Żyły ujrzał światło dzienne, gdy kilka miesięcy temu jego żona, Justyna, zdecydowała się stoczyć publiczną batalię ze skoczkiem, ukazując tym samym, że nie jest taki idealny, jak wszyscy myślą. Mogliśmy wówczas śledzić na ich kontach społecznościowych to, w jaki sposób się atakują.

Na jaw wyszła rzekoma zdrada 31-letniego Piotra, a tego Justyna nie mogła znieść. Wydaje się jednak, że kobieta spuściła teraz z tonu, ponieważ na Instagramie nie ma już żadnych zdjęć osobistych, 'selfie' czy fotografii dzieci. Być może tak doradził jej prawnik, a być może sama uznała, że tą drogą nie uda jej się do niczego dojść.

Góralu, czy Ci nie żal?

Takie słowa czytamy na okładce tuż obok półnagiej Justyny. Oczywistym jest, że to bezpośredni zwrot do Piotra Żyły. Takiego ruchu ze strony 31-latki nie spodziewał się nikt, a już na pewno jej mąż. Czy chce tym samym spowodować, aby skoczek żałował? A może chce sprawić, aby do niej wrócił?

Odważnie, ale i subtelnie

Na zdjęciach widzimy pewną siebie kobietę, która w delikatny sposób pokazuje swoje drugie oblicze. Pytanie tylko, czy to dobry ruch w obecnej sytuacji. Gazeta już wkrótce trafi do kiosków i będziemy mogli się przekonać także, co była niedługo żona skoczka, będzie mieć do powiedzenia i jak wyjaśni swoją decyzję o pozowaniu do magazynu dla panów.

Miejmy nadzieję, że to nie będzie kolejny powód do afiszowania się sprawami prywatnymi

Może Cię zainteresować

zamknij