×

Nietypowa akcja dla 12-latki. Dziennikarz pomaga w urodzinowej niespodziance

Filip Chajzer mimo wielu opinii na swój temat, wciąż chce pokazać swoim odbiorcom, że każdy człowiek zasługuje na szacunek i zrozumienie – zwłaszcza jeśli chodzi o tych najmłodszych. Dlatego też dziennikarz, korzystając ze swojego konta na social mediach, po raz kolejny próbuje pomóc w słusznej sprawie. Tym razem organizuje urodziny 12-letniej dziewczynce chorej na autyzm.

Wszystko zaczęło się kilka dni temu, gdy Filip Chajzer umieścił na swoim profilu wpis właścicielki jednej z sal zabaw dla dzieci. Kobieta w ten sposób poinformowała swoich znajomych o przyjęciu, na które nikt nie przyszedł.

JEST AKCJA! Zawsze pomagaliście mi w szalonych pomysłach, a ten jest dla mnie bardzo ważny. Zauważyłem na fb wpis…

Opublikowany przez Filipa Chajzer Wtorek, 31 października 2017

Dziennikarz długo się nie zastanawiał i postanowił zrobić wielką urodzinową niespodziankę, która odbędzie się w sobotę o godzinie 16:00 w warszawskim parku rozrywki na Mokotowie. Każdy kto chciałby wziąć udział w akcji dla Oliwki, a nie ma możliwości pojawić się w weekend w Warszawie może wysłać dziewczynce urodzinową kartkę.

Rozmawiałem z mamą Oliwki… Płakała do słuchawki widząc wasze zaangażowanie. Mówiła, że to był ich najgorszy dzień…

Opublikowany przez Filipa Chajzer Środa, 1 listopada 2017

Z tej okazji pocztówki jadą do dziewczynki z całego świata. Dziennikarz o wszystkim informuje na bieżąco:

I tak oto z urodzin na które nikt nie przyszedł zrobiła się akcja… Międzynarodowa. Kartki jadą, płyną i lecą z całego świata. Kiedy wczoraj rozmawiałem z mamą Oliwki ze łzami opowiadała mi jak córka zapłakana pytała ją dlaczego nie dostała chociaż jednego listu.

Osoby, które chcą sprawić solenizantce radość mogą wysyłać kartki pod adres:

Klubokawiarnia Smocza Fajne Miejsce
Ul. Smocza 18 01-034 Warszawa

Może Cię zainteresować

zamknij