×

Filip Chajzer nagrał trenerkę w dwuznacznej pozie. Tym razem przesadził?

Filip Chajzer wywołuje skrajne emocje. Jedni uwielbiają specyficzne żarty dziennikarza. Jednak inni twierdzą, że jego wyczyny nie mają nic wspólnego z poczuciem humoru i zastanawiają się, czemu władze stacji nie przywołają go do porządku. Ostatnio świeżo upieczony prezenter „Dzień Dobry TVN” znów został skrytykowany. Filip Chajzer ćwiczył na siłowni i przy okazji nagrał swoją trenerkę w dość dwuznacznej pozie. Wideo wywołało oburzenie niektórych komentujących.

Dziennikarz TVN wywołuje mieszane uczucia

Filip Chajzer to niewątpliwie jeden z najbardziej charakterystycznych dziennikarzy TVN. Najpierw widzowie pokochali jego przesadzone materiały w „Dzień Dobry TVN”. Jednak później coś się zmieniło i dziennikarz zaczął wywoływać swoim zachowaniem skrajne emocje. Nadal może cieszyć się ogromną liczbą fanów, ale coraz więcej osób kompletnie nie rozumie jego fenomenu i poczucia humoru.

Filip Chajzer nagrał trenerkę przy okazji Dnia Chłopaka

Dziennikarz podzielił się ostatnio nowym postem na Instagramie i niektórzy znów poczuli się dotknięci. 34-latek wziął się ostatnio za siebie i nie tylko eksperymentował z dietą wegetariańską, ale zaczął też bywać częściej na siłowni. Właśnie tam spędzał również Dzień Chłopaka.

Podczas ćwiczeń z trenerką, ukradkiem włączył nagrywanie na swoim telefonie. Na wideo widzimy więc, jak kobieta w dwuznacznej pozie pokazuje mu jak wykonać jedno z ćwiczeń, a Chajzer jako dobry uczeń bacznie się jej przygląda. Na koniec podchodzi do telefonu i żartuje:

Dalej nie wiem jak. Emi, jakbyś mogła jeszcze raz

Do nagrania dołączył również żartobliwe życzenia na Dzień Chłopaka:

Z okazji Dnia Chłopaka zupełnie nie wiem, jak wykonać to ćwiczenie. Tylko takich „jaj” na treningu życzymy z Emi

Filip Chajzer nagrał trenerkę, a internauci są podzieleni

Nagranie wywołało ogólne rozbawienie na profilu dziennikarza. Jednak kilka komentarzy wydawało się co najmniej obraźliwe:

Najbardziej chyba podobał się „zjazd na dół”

Filip, ale warunki to ona ma. Jest na czym oko zawiesić

Pięć razy oglądałem i nie mogę się skupić na poprawnym wykonaniu ćwiczenia. Filip, nic dziwnego

Jednak znalazło się też kilka osób, którym nie spodobało się udostępnione nagranie:

Obrzydliwe zachowanie, Panie Filipie

Ale knurstwo

Pod koniec nagrania widać, że trenerka jest ewidentnie rozbawiona całą sytuacją i dobrze dogaduje się z Chajzerem. Takie żarty są pewnie dla nich całkowitą normą. Jednak pozostaje pytanie, czy nagranie powinno znaleźć się na jego profilu, ponieważ reakcja niektórych fanów jest po prostu seksistowska i obraźliwa.

Filip Chajzer dwa tygodnie temu naraził się miłośnikom zwierząt

Co ciekawe, za inny żart Filipowi dostało się od internautów zaledwie dwa tygodnie temu. Chociaż dziennikarz budzi sporo kontrowersji, władze TVN postanowiły zrobić go ostatnio jednym z prowadzących porannego programu. Na krytykę jego zachowania w „Dzień Dobry TVN” nie trzeba było długo czekać. A wszystko za sprawą kapucynki, która pojawiła się w programie.

małpka w dzień dobry tvn

Instagram

Prezenter bawił się z małpką, ale ta ewidentnie nie czuła się dobrze i ugryzła go w palec. Filip Chajzer zażartował z tego na swoim Instagramie i wywołał tym reakcje odwrotne do zamierzonych. Wielbiciele skrytykowali go za promowanie udomawiania dzikich zwierząt. Swoje zażenowanie całą sytuacją wyraziła nawet Kinga Rusin, za co została skrytykowana przez głównego zainteresowanego.

Myślicie, że wrzucenie nagrania trenerki przez Filipa Chajzera to przesada?

Polecane

Może Cię zainteresować