×

Lewandowski komentuje palec w pupie Krychowiaka. Wcale nie jest mu do śmiechu

Choć emocje po mundialowej porażce reprezentacji Polski już opadły, piłkarze wciąż robią wiele, aby poprawić swój wizerunek po tym, co pokazali na Mistrzostwach Świata w Rosji. W tym celu udzielają chociażby wywiadów. To m.in. dzięki nim na nowo starają się odbudować sympatię fanów. Do zawodników, którym mundial w szczególny sposób dał się we znaki, bez dwóch zdań możemy zaliczyć Roberta Lewandowskiego, który również w ostatnim czasie udzielił kilku wywiadów. Niestety, zamiast wyciszyć negatywne emocje, wiele wskazuje na to, że jeszcze bardziej je wzniecił.

Wywiad w Dzień Dobry TVN

Kapitan polskiej reprezentacji spotkał się z Filipem Chajzerem na stadionie narodowym w wakacyjnym wydaniu Dzień Dobry TVN. Oczywiście podczas całego spotkania obu panom towarzyszył świetny humor. W trakcie krótkiego wywiadu Lewandowski wyśmiał m.in. plotki dotyczące rzekomego latania helikopterem i korzystania z pomocy konsjerżów, co z pewnością rozluźniło atmosferę.

W trakcie spotkania nie zabrakło również pytań o mundialową porażkę. Jak odniósł się do niej kapitan reprezentacji Polski?

Kombinacji było za dużo, zdajemy sobie sprawę, że to nasza wina, powinniśmy byli lepiej zagrać, ale jesteśmy tylko ludźmi i popełniamy błędy. Chcielibyśmy wygrywać zawsze, ale na tym mundialu się to nie udało. My to najbardziej przeżywaliśmy, kibice też, ale to my mogliśmy się lepiej zaprezentować…  Każdy z nas bardzo chciał, żeby Polska wróciła na mundial i spróbowała wyjść z grupy. Ostatni mecz udało nam się wygrać, ale w pierwszym nie graliśmy swojej piłki. Wpływ na to miały kontuzje, pewność Kamila Glika została zachwiana, my też zaczęliśmy ją tracić. Jak człowiek nie jest pewny, to przekłada się na poziom sportowy.

Początkowy przebieg rozmowy i odpowiedzi Lewandowskiego były bardzo przewidywalne. Rozmowa była poprawna, a odpowiedzi Roberta wydawały się być oczywiste. Aby nieco zmienić jej przebieg, Chajzer pozwolił sobie pójść o krok dalej i zapytać polskiego napastnika o bardziej kontrowersyjne sprawy.

W końcu przyszedł czas na mniej komfortowe pytania

Chajzer zapytał kapitana biało-czerwnych, czy uważa, że jest w reprezentacji lubiany. Nie bez powodu nawiązał również do nastrojów polskich zawodników po mundialu. W końcu wiele osób zarzucało im, że nie wyglądali na załamanych i smutnych, a wręcz przeciwnie. Zaznaczył, że większość niemal natychmiast pozwoliła sobie na wakacje, a pełne radości i uśmiechów zdjęcia wrzucała do sieci. A skoro o wakacjach już mowa, nie mogło zabraknąć wątku Krychowiaka, a dokładniej palca Celii w jego pośladkach. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj. Jak odniósł się do tego wszystkiego Lewandowski?

Mamy 25 zawodników i sztab, ciężko mieć ze wszystkimi dobry kontakt, to jest nie do zrobieniaNie mogę odpowiadać za sociale zawodników, ja sam wrzuciłem jedno zdjęcie, bo ten moment był dla mnie bardzo ważny. Wtedy to serce będzie mniej bolało, w takich momentach głowa odpoczywa, mnie to bardzo pomogło – odpowiedział Lewandowski

Przypomnijmy jeszcze raz nagranie z udziałem Krychowiaka w roli głównej.

Nawiązanie do hejtu w kierunku Ani Lewandowskiej

W wywiadzie nie mogło również zabraknąć nawiązania do ukochanej Roberta Lewandowskiego, która również „ucierpiała po mundialu”. Kapitan reprezentacji poskarżył się, że fala nienawiści dotknęła również Anię, która jakby nie patrzeć nie ma z poziomem, jaki reprezentuje polska kadra nic wspólnego.

Nikt nie lubi krytyki. Dziwię się, że to dotyczy Ani, która zawsze mnie wspiera. Kibic nie patrzy na nic. To pierwsza osoba, którą jak widzę, to szukam wsparcia u niej – dodaje Robert

Ciężko nie zgodzić się ze słowami Roberta. Dowodem na to, że Lewy zawsze szuka wsparcia u swojej drugiej połówki jest z pewnością zdjęcie pary po przegranym meczu z Senegalem, które można zobaczyć tutaj. Na temat wkładu Ani Lewandowskiej w formę reprezentacji Polski można by było jednak polemizować. W końcu to ona chwaliła się dwa lata temu w wywiadach, że układa diety niektórym polskim piłkarzom, a ta w życiu profesjonalnych sportowców jest przecież wyjątkowo ważna.

Na tym nie koniec rozmowy

Już jutro w Dzień Dobry TVN ma zostać wyemitowana kolejna część rozmowy z Robertem Lewandowskim. Będziecie oglądać?

Może Cię zainteresować

zamknij