×

Krychowiak wyjechał na wakacje. Narzeczona wstawiła kompromitujące wideo z jego udziałem

Celia Junat, partnerka Grzegorza Krychowiaka, opublikowała na swoim Instagramie krótkie nagranie, które zniesmaczyło (delikatnie mówiąc) Internautów. W sumie… nic w tym dziwnego.

Wsadziła mu palec w…

Na 8-sekundowym filmie możemy zobaczyć Grzegorza Krychowiaka grzebiącego w piasku na plaży w Miami, gdzie aktualnie przebywa na wakacjach. Piłkarz mocno się przy tym wypina, a my możemy dokładnie przyglądać się jego mięśniom pośladkowym. W pewniej chwili podchodzi do niego Celia i… wkłada mu palec w… pupę. Nasz pomocnik wydaje się tym bardzo rozbawiony. Trzeba przyznać, że para ma dość nietypowe poczucie humoru.

Ostrzegamy: Co się zobaczyło, to się „nie odzobaczy”:

Nie zostawili na nim suchej nitki

Nie ma co ukrywać, że film bardzo nie spodobał się większości internautów. Niektórzy nie kryli swojego zażenowania i oburzenia. Najbardziej dostało się naszemu reprezentantowi oczywiście za delikatnie mówiąc, nieudane mistrzostwa świata. No cóż niektórzy pisali nawet, że „zawody wciąż trwają, a fani polskiej piłki muszą zadowolić się palcem w tyłku”.

O tym nagraniu mówiono również w programie Stan Mundialu, w którym występowali byli piłkarze – Wojciech Kowalczyk oraz Andrzej Iwan. Można go zobaczyć w internetowej telewizji Weszło TV. Prowadzący podsumował całą sytuację bardzo dosadnymi słowami:

Panowie, nasz największy bulterier. Człowiek, który miał zatrzymać wszystkich, biegać z piłkarzami pod pachami, wrzuca do sieci filmik, jak mu dziewczyna wsadza palec w tyłek. No… to nie jest normalne. Zaszliśmy w kierunku, w którym nie chcieliśmy zajść

Kowalczyk dodał tylko:

Mogła mu spodenki przynajmniej zdjąć

Wy także uważacie, że zmieszczenie takiego nagrania było nie na miejscu?

Może Cię zainteresować

zamknij