×

Wypadek Pawła w „M jak Miłość”. Czy Zduński zginie pod kołami kryminalisty?

Wypadek Pawła w „M jak Miłość” wprowadzi sporo dramatyzmu w najbliższych odcinkach serialu. Widzowie będą świadkami przerażających scen. Przyczyną groźnego zdarzenia okaże się zazdrość byłego chłopaka Franki, który wcześniej siedział w więzieniu.

Kolejne zawirowania w serialu

Serial „M jak Miłość” od początku sezonu obfituje w emocje i szokujące zdarzenia. Wątek zakazanego uczucia, które połączyło Pawła z bratową budził wiele kontrowersji wśród widzów. Z tego powodu, produkcja serialu podjęła decyzję o wprowadzeniu do fabuły zmian, które przywrócą dawną harmonię.

Romans Kingi i Pawła został ucięty. W związku z tym, Kinga Zduńska ostatecznie została sama – zarówno jej mąż, jak i jego brat znaleźli sobie inne partnerki. Nie oznacz to jednak końca życiowych perypetii z udziałem Zduńskich.

Po tym, jak Paweł i Kinga zakończyli swoją dziwną relację, mężczyzna wdał się w romans z graną przez Dominikę Kachlik, Franką. Kobieta pojawiła się w jego życiu zupełnie niespodziewanie, gdy przebiegając w sukni ślubnej przez ulicę, wpadła przed maskę jego samochodu.

Wkrótce okaże się, że na znajomości z Franką ciąży piętno wypadków. W 1547. odcinku serialu „M jak miłość” Krzysiek, czyli były chłopak Franki dowie się, że dziewczyna spędza sporo czasu w rowerowni Zduńskiego. W związku z tym, postanowi wziąć sprawy w swoje ręce. Będzie grozić Pawłowi, chcąc wymusić na nim, aby przestał widywać się z Franką. Bez ogródek powie do Zduńskiego:

Może się trzeba będzie końcu po prostu dogadać, nie?

Wypadek Pawła w „M jak Miłość”

Paweł nie będzie chciał zrezygnować z Franki. Wręcz przeciwnie, umówi się z nią na wycieczkę rowerową. Gdy bandyta zauważy ich na ulicy, wpadnie w szał. Celowo rozpędzi swoje auto i wjedzie nim w Zduńskiego! Mężczyzna z dużą siłą uderzy o ziemię. Widząc lejącą się strumieniami krew, Franka natychmiast wezwie pomoc.

To nie będzie pierwszy wypadek z udziałem Pawła. Przypomnijmy, że ok. 2 lata temu bohater omal nie potrącił przechodzącego przez jezdnię, starszego człowieka. Czy teraz karma się odwróci i jeden z bliźniaków wyzionie ducha na oczach telewidzów?

Fotografie: Instagram, YouTube

Może Cię zainteresować