×

Kinga z „M jak miłość” sama? Obaj bliźniacy zainteresują się innymi kobietami

Kinga z „M jak miłość” sama? Szokujący wątek romansu Kingi Zduńskiej z Pawłem zakończy się równie szybko, jak się zaczął. Czy scenarzyści serialu kierowali się opiniami widzów, zmieniając fabułę?

Niewiarygodna fabuła

W ostatnim czasie serial „M jak Miłość” przeżywał swój renesans. Za sprawą budzącego wiele emocji wątku romansu Pawła z bratową, Kingą o produkcji znów zrobiło się głośno, a oglądalność wzrosła. Niestety części widzów odważna fabuła nie przypadła do gustu, czemu dawali wyraz w mediach społecznościowych.

W końcu Rafał Mroczek i Katarzyna Cichopek postanowili zabrać głos na temat zmian w „M jak miłość”. Z okazji 20. rocznicy emisji pierwszego odcinka serialu aktorzy udzielili wspólnego wywiadu dla „TeleTygodnia”. Rafał Mroczek stwierdził w rozmowie, że wątek miłości Pawła do bratowej uważa za niedopuszczalny.

W prawdziwym życiu do czegoś takiego nigdy by nie doszło! To niedopuszczalne, aby zakochać się w żonie swojego brata! Jednak pomysłowość scenarzystów nie zna granic…

Wygląda na to, że widząc niezadowolenie widzów z kontrowersyjnej pod względem obyczajowym fabuły, twórcy „M jak Miłość” postanowili zmienić scenariusz serialu.

Kinga z „M jak miłość” sama?

Katarzyna Cichopek stwierdziła w wywiadzie, że uczucie Pawła do Kingi nie było prawdziwą miłością, a jedynie tęsknotą za życiem w stabilizacji.

Wydaje mi się, że Paweł nie zakochał się w Kindze. Myślę, że dla niego moja bohaterka jest symbolem szczęścia, którego szuka – ciepłego domu, miłości i rodziny. Poczuł się odpowiedzialny, kiedy brat wyjechał, chciał pomóc, ale trochę za bardzo się wczuł.

Cichopek i Mroczek potwierdzili, że kontrowersyjny wątek zakończy się już niebawem. Stanie się to na skutek powrotu Pawła do Franki. Serialowy Paweł opowiadał:

Na szczęście, niedługo mój bohater się ocknie, w czym pomoże mu znajomość z Franką, która zaabsorbuje jego uwagę. Może to dzięki niej znajdzie szczęście i stabilizację?

Z kolei Katarzyna Cichopek zapowiedziała, że graną przez nią Kingę czeka życie w samotności.

Piotr będzie dalej brnął w relację z Kamilą, która wykorzystuje sytuacje i jego słabość. To sprytna dziewczyna. Nie mogę zdradzić, co jeszcze wydarzy się w tym wątku. Miłość ma wielką moc!

Czy w tej sytuacji Kinga postanowi poszukać nowej miłości? Dowiemy się tego w najbliższych odcinkach.

Fotografie: Instagram, YouTube

Polecane

Może Cię zainteresować